Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Doda i Majdan: Rodzice chcą ich pojednania

Od rozwodu Dody i Radka minęło 5 lat. Ich mamy nadal się jednak przyjaźnią i mają nadzieję, że dzieci znów się zejdą. To możliwe!

Takie uroczystości wszystkich rozczulają. Gdy wpatrzona w siebie para młoda obiecuje sobie miłość aż po grób, niejeden gość uroni łzę. Na ślubie lidera zespołu Virgin Tomka Luberta i Ewy Wojtasik wzruszeń również nie brakowało. Ale Doda (28), będąca świadkiem, wydawała się nieco przygaszona.

Reklama

Na ślub przyjaciela przyszła w towarzystwie swego obecnego partnera Błażeja Szychowskiego, ale myślała o kimś innym... "Po ceremonii Dorota pytała znajomych, dlaczego Radek Majdan (40) nie pojawił się w USC, choć był zaproszony" - zdradza znajoma Tomka Luberta.

Czyżby wróciły sentymentalne wspomnienia z ich ślubu? Na weselu w Jachrance piosenkarka także nie miała dobrego humoru. Wszystko zmieniło pojawienie się Radka. "Na jego widok Dorota się rozpromieniła" - zdradza "Na Żywo" uczestnik weselnego przyjęcia.

Majdan podszedł do niej, czule uścisnął jej dłoń, a potem przywitał się z Błażejem. Szychowski robił dobrą minę do złej gry, ale gdy Dorota i Radek zaczęli rozmawiać, zostawił ich, a sam odszedł w drugi koniec sali... Później ostentacyjnie wyszedł z przyjęcia. Nie mógł nie dostrzec, że byłych małżonków łączy niesamowita chemia. Czy jest szansa, że między Dorotą i Radkiem odżyje dawne uczucie?

Nie brak osób, które uważają, że tworzyli parę idealną. Są wśród nich mamy byłych małżonków. Jak się okazuje, mama Dody cały czas przyjaźni się z mamą Radka, Hanną Majdan.

"Lubimy się i jesteśmy w stałym kontakcie "- potwierdza w rozmowie z "Na Żywo" Wanda Rabczewska. Panie mają nawet nadzieję, że ich dzieci kiedyś do siebie wrócą. Wydaje się, że są ku temu spore szanse...

"Dla mnie papier nie jest czymś wiążącym" - mówił Radek niedługo po tym, jak sąd orzekł rozwód z Dodą. "Jeżeli mielibyśmy dojrzeć do tego, żeby pobrać się po raz drugi, zrobimy to" - dodał tajemniczo.

Po burzliwym rozstaniu z Dorotą długo szukał nowej miłości. Wydawało się, że znalazł ją w osobie aktorki Anny Prus. Niestety, związek się rozpadł, gdy wyszły na jaw mroczne tajemnice pięknej brunetki. "Z kobietą, która ma na koncie wyrok za posiadanie kokainy, Radek nie chciał tworzyć rodziny" - mówi jego znajoma.

W autobiograficznej książce, którą były piłkarz wydał na swoje 40. urodziny, przyznał, że miłością jego życia była Dorota. Być może wtedy zbyt młoda, zbyt żądna sukcesu, by docenić uczucie, które ich łączyło.

"Radek wysłał Dorocie swoją książkę, a ona wzruszyła się jego wyznaniem" - mówi osoba z otoczenia piosenkarki. "Niewykluczone, że poczuła, że Radek też był dla niej kimś wyjątkowym".

W nowym związku z Adamem Darskim nie znalazła szczęścia. Kolejne uczucie do Błażeja nie jest ani w połowie tak gorące, jak to, co kiedyś łączyło ją z mężem. Czy mądrzejsza o nowe doświadczenia da szansę dawnej miłości? Prawdziwe uczucie podobno nie umiera nigdy... 

Viola Kraskowska

34/2012

Na żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doda | Radek Majdan | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama