Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Doda fantazjuje: My, artyści, jesteśmy wszechstronni

Doda (33 l.) od niedawna próbuje sił jako aktorka w serialu "Daleko od noszy", gdzie gra... samą siebie, oraz w spektaklu "Słownik ptaszków polskich" na deskach teatru Karolaka. Jak mówi, jest wszechstronna i talent aktorski "ma w sobie od początku".

Po swoim debiucie aktorskim celebrytka postanowiła związać się z branżą filmową na dobre. Niedawno pochwaliła się, że widzowie zobaczą ją w kolejnej części "Pitbulla", której producentem jest jej przyjaciel Emil. Niestety, na wieść o tym z projektu wycofał się reżyser Patryk Vega i większość aktorów z kultowego już filmu. Mimo to Doda nadal wierzy w swój talent i jest gotowa na karierę aktorską.

Reklama

"Każdy artysta jest bardzo wszechstronny, ponieważ my, występując na scenie, wchodzimy w jakąś postać, przeżywamy te piosenki, gramy w teledyskach, chcąc nie chcąc mamy w sobie duszę aktora" - mówi w najnowszym wywiadzie. Twierdzi, że jest urodzoną aktorką - jaka nastolatka grała bowiem w przedstawieniach szkolnych i ciechanowskich musicalach.

"Ja prócz tego, że występowałam w musicalach jako nastolatka, i miałam do czynienia z aktorstwem, tańcem, akrobatyką i śpiewem od początku, teraz mogę się sprawdzić w aktorstwie. Muzyka jest moją największą miłością, ale ja za bardzo w siebie nie wierzę i też, jak ktoś mnie chwali za sztukę w teatrze i na planie serialu 'Daleko od noszy', to dziękuję i jest mi bardzo miło, ale myślę, że to inni powinni oceniać, a nie ja".  

(Agencja TVN/x-news)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje