Reklama
Reklama

DiCaprio potajemnie romansuje z Gigi Hadid! 27-latka nie jest "za stara" dla Leo?

Leonardo DiCaprio (47 l.), dyplomatycznie ujmując, jest bardzo niestały w uczuciach. Aktor, który zyskał światową sławę dzięki roli Jacka w "Titanicu" rozkochał w sobie miliony kobiecych serc. Jego lista podbojów miłosnych zdaje się nie mieć końca. Niedawno DiCaprio rozstał się z Camilą Morrone (25 l.), a już krąży plotka, że spotyka się z Gigi Hadid (27 l.)!

Leonardo DiCaprio zasłynął ze zrywania kontaktów ze swoimi kobietami, kiedy kończą 25 lat. Tak ostatnio stało się z modelką Camilą Morrone, z którą aktor spotykał się prawie 5 lat! Okazuje się, że Leonardo DiCaprio ma na oku nową kandydatkę na dziewczynę. Problem w tym, że ma 27 lat. Czy nie jest "za stara" dla Leo?

Leonardo DiCaprio i Gigi Hadid są parą?! Ona jest "dokładnie w jego typie"

Informacja o rozstaniu DiCaprio i Camili Morrone pojawiła się pod koniec sierpnia, a sprytny aktor zdążył już spotkać się kilka razy z Gigi Hadid. Okazuje się, że ta dwójka poznała się jeszcze za czasów Camili, ponieważ mają wspólnych znajomych,

Reklama

Amerykańska prasa donosi, że Leo jest nią oczarowany: "Ona jest dokładnie w jego typie: wspaniała, seksowna, ale powściągliwa" - podaje informator dla "Life & Style". Z kolei inne tabloidy uspokajają, że aktor i modelka są jedynie przyjaciółmi, a łączy ich grono wspólnych znajomych.

Leo i Gigi widziani byli w lipcu 2022 na imprezie The Ned NoMad w Nowym Jorku. "Gigi Hadid i Leonardo DiCaprio imprezują blisko siebie w The Ned (dawniej znanym jako The Nomad hotel)" - podało źródło "Deux Moi".

Pytanie tylko, czy 27-letnia modelka z dzieckiem nie jest na starcie spalona przez hollywoodzkiego amanta?

Leonardo DiCaprio zrywa kontakt z kobietami po 25 roku życia. Dlaczego?

To teoria, która została dokładnie przeanalizowana przez fanów. Aktor z każdą dotychczasową partnerką, która ukończyła 25 rok życia rozstawał się i spotykał się z młodszymi. Niedługo okaże się, że jeszcze nie przyszła na świat jego kolejna partnerka.

Przed związkiem z Camilą Leo spotykał się z modelkami takimi jak Gisele Bundchen, Bar Rafaeli, Toni Garrn i Nina Agdel, a także z aktorami takimi jak Blake Lively i Kelly Rohrbach. Wszystkie jego poprzednie dziewczyny miały w okolicach 20 lat w czasie ich związku.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Leonardo DiCaprio | Gigi Hadid
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy