Reklama
Reklama

Diana Rudnik wkrótce zadebiutuje na antenie TVN!

Diana Rudnik (42 l.) od niedawna nie jest już dziennikarką TVP. Szybko znalazła nową pracę. Zatrudniła się u konkurencji. Teraz TVN ujawnia, kiedy zadebiutuje na wizji.

Pod koniec lutego 2016 roku Diana Rudnik oficjalnie poinformowała, że jej przygoda z TVP dobiega końca. Tłumaczyła, że zapragnęła coś zmienić w swoim życiu.

Cieszyła się, że dane jej było pracować dla publicznego nadawcy, choć równocześnie żałowała, że nie będzie obchodziła tam jubileuszu dziesięciolecia pracy.

Dziennikarka nie była długo bezrobotna. Dostała pracę u konkurencji. Będzie prowadziła "Fakty po południu" emitowane na antenie TVN 24. Niedawno stacja poinformowała, że debiut Rudnik nastąpi 9 kwietnia.

"Diana wzmocni, między innymi, naszą ofertę weekendową. Będzie prowadzącą i współautorką magazynu informacyjnego Fakty po południu' w soboty i niedziele" - tłumaczył Adam Pieczyński, członek zarządu TVN S.A.

Reklama

To swego rodzaju rozszerzenie oferty, bowiem do tej pory program ten nadawany był tylko od poniedziałku do piątku. Rudnik zainauguruje weekendowe wydania.

Będziecie oglądać?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Diana Rudnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy