Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Demi Moore znów z młodszym

Demi Moore (50 l.) jeszcze miesiąc temu zarzekała się, że nie zwiąże się więcej z młodszym od siebie mężczyzną, gdyż za wiele już z tego powodu wycierpiała, a dziś okazuje się, że jest zakochana w 26-latku!


Zeszłoroczne rozstanie z aktorem Ashtonem Kutcherem (34 l.) gwiazda przypłaciła depresją, topiąc smutki w alkoholu i narkotykach, co skończyło się odwykiem.

Demi i Ashton byli razem 8 lat. Rozstali się, gdy wyszło na jaw, że mąż zdradzał ją z młodszymi. Gdy Demi doszła do siebie, znów zaczęła randkować. Kilka razy pokazała się z młodszym o 12 lat aktorem Martinem Hendersonem (znanym z horroru "Ring").

Później próbowała nawiązać kontakt z Leonardo Di Caprio (38 l.), z którym miała romans 15 lat temu, ale ten podobno dał jej kosza. To tak przygnębiło gwiazdę, że ogłosiła, iż od teraz umawia się tylko z rówieśnikami.

Reklama

Nie wytrwała jednak w tym postanowieniu zbyt długo. Sprzedawcę dzieł sztuki Vito Schnabela (syna sławnego malarza Juliana Schnabela) poznała podczas imprezy u Naomi Campbell w Indiach.

Od tamtej pory się spotykają. Vito gustuje w gwiazdach - wcześniej romansował z Elle Macpherson (48 l.) i Liv Tyler (35). Demi jest podobno zauroczona Vito, a najbardziej tym, że jest taki młody!

PK

nr 49/2012

Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Demi Moore | związek | romanse | mężczyźni | Vito Schabel

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje