Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

David Lynch ponownie ojcem

Choć ma już 66 lat, David Lynch nie zwalnia tempa. Znany amerykański reżyser po raz czwarty zostanie ojcem. Matką dziecka jest jego obecna żona Emily Stofle - po raz pierwszy w ciąży.

"Para jest niezwykle szczęśliwa i nie może już doczekać się, aż ich pierwsze wspólne dziecko przyjdzie na świat" - napisał menedżer reżysera w oficjalnym oświadczeniu.

Reklama

Ma to być dziewczynka. Lynch jest już ojcem trójki dzieci. Z Peggy Reaney artysta ma dorosłą córkę Jennifer Chambers Lynch, również reżyserkę.

Z drugiego małżeństwa z Mary Fisk - 30-letniego Austina Jacka Lyncha. W 1992 roku na świat przyszedł jego kolejny syn Riley, a jego matką jest Mary Sweeney. Swoją obecną żonę David poznał sześć lat temu na planie filmowym. Trzy lata później wzięli ślub.

Przypomnijmy, że ostatni film Lyncha to "Inland Empire" z 2006 r. Obraz powstawał częściowo w Łodzi, gdzie reżyser planuje otworzyć studio filmowe. 

W 2012 r. David wydał solową płytę. Jego najpopularniejsze produkcje to: "Miasteczko Twin Peaks", "Dzikość serca", "Blue Velvet" czy "Zagubiona autostrada".

PAP life/pomponik

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: David Lynch | związek | dzieci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje