Reklama

Reklama

Reklama

Daria Zawiałow żegna się z fanami. „Udaję się na przerwę”. Oto, co będzie robiła

Daria Zawiadłow poinformowała, że robi sobie przerwę od koncertowania, by skupić się na innych rzeczach. Co zatem będzie teraz robiła?

Daria Zawiałow: kariera

Daria Zawiałow swój debiut na scenie miała w programie... "Od przedszkola do Opola". Po drodze "zaliczyła" wiele konkursów muzycznych, aż w 2009 roku znów pojawiła się w telewizji, tym razem w programie "Szansa na sukces", który zresztą zwyciężyła. To niejako otworzyło jej drogę do dalszej kariery.

Kolejnym etapem jej zawodowej drogi był program "Mam Talent", a następnie "X Factor". Potem już wszystko potoczyło się bardzo szybko i dziś jest jedną z najbardziej znanych i cenionych wokalistek z wieloma nagrodami na koncie.

Reklama

Daria Zawiałow robi sobie przerwę od koncertowania

Daria Zawiałow przez ostatnie miesiące koncertowała po Polsce z trasą "Wojny i noce". Ten etap jednak właśnie dobiegł końca. Gwiazda poinformowała na Instagramie, że przygotowuje już kolejną trasę koncertową na jesień, jednak zanim to nastąpi, robi sobie przerwę i znika. Potrzebuje bowiem czasu nie tylko na odpoczynek, ale także na załatwienie ważnych spraw.

Co więc zatem będzie robiła Daria Zawiałow?

"Tak jak zapowiadałam, udaję się na chwilową przerwę, podczas której skupię się na tworzeniu Darki vol. 4. No i zrobię w końcu prawko. Hehe" - napisała na Instagramie.

Daria Zawiałow: rozwód, nowy związek

Wokalistka zapewne swój wolny czas będzie chciała poświęcić nowemu ukochanemu, Piotrowi "Rubensowi" Rubikowi, z którym związała się jakiś czas temu. Daria Zawiałow nie dzieli się zbyt wieloma szczegółami z życia prywatnego, jednak nie odmówiła sobie poinformowania wszem i wobec, że jest zakochana w muzyku.

Wcześniej głośno było o tym, że gwiazda rozstała się ze swoim mężem, Tomaszem Kaczmarkiem, za którego wyszła w 2016 roku. Wówczas nie chciała jednak roztkliwiać się nad rozstaniem, ograniczyła się tylko do poinformowania fanów, że jest już singielką. Jak się później okazało, była jednak nią dość krótki czas.

Nie pozostaje nic innego, jak trzymać kciuki za powodzenie w życiu prywatnym, jak i zawodowym!

Zobacz też:

Daria Zawiałow pokazała nowego chłopaka

Daria Zawiałow rozwodzi się z mężem. "Jestem singielką"

Tony śniętych ryb w Odrze

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Daria Zawiałow

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy