Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Danuta Wałęsa pozuje do zdjęcia. W tle wątek polityczny

W sieci pojawiło się zaskakujące zdjęcie Danuty Wałęsy (69 l.). Żona byłego prezydenta Polski zarzekała się, że z polityką nie chce mieć nic wspólnego, lecz równocześnie postanowiła utożsamić się z akcją przeciwko rządzącym.

Jej mąż od wielu lat angażuje się w politykę, lecz Danuta Wałęsa zarzekała się, że woli trzymać się od niej z daleka.

Reklama

"Z chwilą, gdy Lecha wypuszczono z internowania, to odsunęłam się zupełnie od polityki, bo uważam, że polityka jest obrzydliwa, brudna, chamska, najgorsze epitety powiedziałabym pod jej adresem. Szczególnie teraz, bo to, co mamy aktualnie w Polsce, postawa dziś rządzących, to jest już kompletne dno" - powiedziała w 2017 roku w rozmowie z "Deutsche Welle". 

Tym bardziej zaskakiwać może zdjęcie Wałęsowej zrobione przez jej córkę Magdalenę. Żona byłego prezydenta Polski pozuje z palcami ułożonymi w "V" pod fontanną Neptuna w Gdańsku. Pomnik ubrany został w... koszulkę z napisem "Konstytucja". 

Jest to akcja zapoczątkowana przez opozycję i skierowana przeciwko rządzącym. I choć z ust Danuty Wałęsy nie padły żadne słowa na jej temat, to najnowsze zdjęcie raczej nie pozostawia wątpliwości, po której stronie sporu się opowiada.

*** 
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Danuta Wałęsowa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje