Reklama
Reklama

Danuta Martyniuk pokazała przyjęcie urodzinowe wnuczki! Kreacja żony Zenona zaskakuje!

Zenon Martyniuk (52 l.) jest jednym z najpopularniejszych wokalistów disco polo w Polsce! Nie tylko jednak z artystycznych dokonań jest znany, bowiem ostatnimi czasy szczególnie głośno było o jego perypetiach rodzinnych, w tym aferach związanych z synem Danielem. Ostatnio doszło jednak do ważnego pojednania...

Zenon Martyniuk i Danuta Martyniuk mieli ostatnio niezwykle trudny czas. Ich rodzinne nazwisko przez wiele tygodni gościło niemalże na wszystkich portalach internatowych. Wszystko za sprawą ich krnąbrnego syna Daniela.

Tuż po aferach z synem media zaczęło rozpisywać się na temat rzekomych kłopotów w małżeństwie Zenka i Danuty. Plotkowano, że Martyniuk żywo zainteresował się pewną modelką, która zagrała w jego najnowszym klipie (zobacz!).

Martyniuk w "Dobrym Tygodniu" zapewniał jednak, że nie rozwodzi się z Danką. Na gorąco postanowił uciąć wszelkie krążące plotki.

Reklama

Martyniukowie postanowili jednak odbyć ważne spotkanie z byłą żoną Daniela i wybrali się na urodziny wnuczki Laury. Mimo że po rozwodzie Daniela z Eweliną ich relacje nie układały się najlepiej, to wszystko wskazuje na to, że teraz sytuacja przedstawia się dużo lepiej.

Wszystko wskazuje również na to, że urodzinowe przyjęcie należało do udanych. Danuta Martyniuk pochwaliła się zdjęciem z wnuczką. Nie zabrakło bogato zdobionych dekoracji, balonów i girlandy, a także gigantycznego misia. Zenek już w rozmowie z magazynem "Świat i Ludzie" chwalił się, co przygotował dla trzylatki.

Na uznanie zasługiwał również strój babci. Danusia na tę okazję wskoczyła w luksusową kreację! Żona króla disco polo włożyła sukienkę Versace. Trzeba przyznać, że złotych łańcuch przyciągał wzrok.

Zobacz też:

Zenek Martyniuk poszedł do byłej synowej i... się zaczęło! Ewelina wszystko nagrała!

Zenek Martyniuk wyciąga do syna rękę na zgodę? Szykuje się pojednawcza impreza

Tysiące uszkodzonych budynków i ofiary śmiertelne

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Danuta Martyniuk | Zenon Martyniuk
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy