Reklama
Reklama

Daniel Radcliffe zostanie ojcem po raz pierwszy. Trudno uwierzyć, że dopiero co grał młodego Harry'ego Pottera

Uwielbiany przez widzów z całego świata odtwórca roli Harry'ego Pottera przekazał cudowne wieści. To nie plotki, Daniel Radcliffe naprawdę zostanie ojcem. Kim jest jego ukochana i przyszła matka jego dziecka Erin Darke?

Daniel Radclffe z oczywistych względów jest najlepiej kojarzony z występów w hitowej serii "Harry Potter", gdzie wcielał się w tytułowego bohatera, ale od tego czasu kariera Brytyjczyka wcale nie zwolniła. Wręcz przeciwnie, Radcliffe zasłynął w kolejnych latach dzięki nietypowym rolom i dużej otwartości na wychodzenie poza swoją strefę komfortu. To tylko zwiększyło jego popularność, a swoje dołożył też fakt, że 33-latek jest też absolutnie czarującym człowiekiem poza planem filmowym.

Reklama

Daniel Radcliffe zostanie ojcem. To nie plotki

Angielski aktor dla wielu na zawsze już kojarzący się jako Harry Potter, podobnie jak bohater książek J.K. Rowling zdecydował się na potomstwo. On i jego wieloletnia partnerka - Erin Darke - potwierdzili właśnie radosną nowinę. To nie plotki, ani żarty - Daniel Radcliffe już wkrótce stanie się ojcem. Gwiazdor poznał ukochaną na planie filmu "Na śmierć i życie" (całkiem adekwatny tytuł), gdzie mieli razem do zagrania scenę erotyczną.

Między duetem aktorów mocno zaiskrzyło i wkrótce potem zostali parą, choć publika dowiedziała się o tym dopiero w 2014 roku. Skrytość miała się zresztą z czasem stać ich znakiem rozpoznawalnym. Zakochani rzadko pokazują się razem i nieczęsto opowiadają o wspólnym życiu. Z okazji tak ważnego wydarzenia najwyraźniej zrobili jednak wyjątek.

Daniel Radcliffe - to będzie syn czy córka?

Jak informuje The Mirror, ciążę Erin Darke potwierdził rzecznik prasowy Daniela Radcliffa. Dla 33-latka i starszej od niego o pięć lat aktorki będzie to pierwsze dziecko. Na razie znamy dokładnej daty rozwiązania, ani płci dziecka. Do narodzin ma jednak dojść pod koniec roku.

Zobacz też:

Daniel Radcliffe pokonał swoje uzależnienie: "Piłem na okrągło"

Daniel Radcliffe nie chce, by jego dzieci cieszyły się podobną sławą

Wielkie gwiazdy odsłaniały pośladki przed ludźmi. Należy do nich Daniel Radcliffe

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Daniel Radcliffe | Harry Potter
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy