Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Czartoryska: Ślubu z Niemczyckim nie będzie?

Ślub Anny Czartoryskiej (28 l.) i Michała Niemczyckiego (30 l.) nie jest już taki pewny. Co się stało?

Ostatnio wydaje się być coraz bardziej zajęta: wydała płytę, gra w serialach, przygotowała przedstawienie "Morfina", prowadziła jeden z koncertów festiwalu opolskiego, bywa na rautach. Kariera Anny Czartoryskiej nabrała rozpędu. Ale im więcej wokół niej się dzieje, tym bardziej aktorka unika bywania u boku Michała Niemczyckiego.

Reklama

Coraz mniej mówi się o ślubie, a coraz więcej pojawia się znaków zapytania. Czartoryska deklaruje, iż chce się całkowicie poświęcić pracy... Ostatnio nawet stwierdziła, że nie jest kobietą, którą można łatwo... udomowić! Dlatego wydaje się, że oczekiwane od kilku miesięcy zaręczyny z dziedzicem fortuny Niemczyckich, a tym bardziej ich ślub, będą musiały poczekać.

Cieniem na tym związku kładą się coraz to nowe deklaracje aktorki. "Potrzebuję związku partnerskiego. Nie każdy mężczyzna tradycjonalista jest na to gotowy. Nie mogę codziennie dokładać drew do domowego ogniska" - powiedziała w jednym z wywiadów. Wszystko wskazuje na to, że miała na myśli Michała.

Rewia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »