Reklama
Reklama

Czartoryska otwiera się na temat czwartej ciąży. Wybrała już imię dla dziecka?!

Anna Czartoryska (38 l.) to aktorka, która szczególnie dba o swoją prywatność. Z tego względu informację o kolejnej ciąży długo trzymała w tajemnicy. Dziś nie może już ukryć swojego błogosławionego stanu i jest bardzo szczęśliwa, że wkrótce powita na świecie czwartą pociechę. Czy już wiadomo, jakie imię dla dziecka wybrała Anna Czartoryska?

Anna Czartoryska szczerze o czwartej ciąży. Wybrała dla dziecka polskie imię!

Anna Czartoryska to aktorka, która w ostatnim czasie poświęca się, przede wszystkim macierzyństwu. 9 lat temu wzięła ślub z synem milionera - Michałem Niemczyckim. Razem doczekali się trójki dzieci: Ksawerego, Janki oraz Antosia. Jakiś czas temu Ania potwierdziła, że spodziewa się czwartego potomka. W rozmowie z Jastrząb Post aktorka wyznała, że zna już płeć swojego dziecka. Wraz z mężem wybrali już nawet imię dla kolejnego malucha.

Dlaczego gwiazda "Miłości nad rozlewiskiem" tak długo ukrywała ciążę? Okazuje się, że powodem były zobowiązania zawodowe. Anna na co dzień gra w teatrze oraz na planach filmowych. Przez chwilę chciała się skupić jeszcze na karierze, bo wiedziała, że informacja o ciąży przysłoni jej zawodowe osiągnięcia.

Reklama

Aktorka nie potwierdziła, kiedy dokładnie ma nastąpić rozwiązanie. Pytana o to, czy zamierza od razu wrócić do pracy, odpowiedziała, iż liczy na powrót do grania w teatrze wraz z początkiem lata. Anna nigdy nie kryła, że jest mistrzynią organizacji, co jest niezbędne, gdy ma się tyle pociech pod swoją opieką. Poza tym, w domu Czartoryskich pomaga niania. 

Anna Czartoryska - kariera

Anna Czartoryska  przez dwa lata studiowała muzykologię na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła także Akademię Teatralną w Warszawie.

Od 2008 roku regularnie występuje w teatrze. Widzowie kojarzą ją z takich produkcji jak "Dom nad rozlewiskiem", "Szpilki na Giewoncie", "Na dobre i na złe", "Facet (nie)potrzebny od zaraz", czy ostatnio - "Jak pokochałam gangstera".

W 2015 roku wzięła udział w trzeciej edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym zajęła siódme miejsce.

Zobacz też:

Czartoryska zatrudniła nianię! "Trzeba odpocząć"

Głogowska chwali się różami. Czy to bukiet od Roznerskiego?

Anna Lewandowska pokazała się cała w tatuażach. Fani nie kryją zdziwienia!pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Czartoryska-Niemczycka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy