Reklama
Reklama

Courtney Love straciła prawo do opieki nad córką!

Courtney Love utraciła prawną kontrolę nad córką. Jak zapewnia adwokat Love, nie jest to spowodowane powrotem Courtney do narkotyków.

"Courtney nie bierze narkotyków i jest w doskonałej formie" - zapewnia adwokat Keith A. Fink. "Zaistniała sytuacja wynika z woli Frances, która na ten moment chce mieszkać z dziadkami" - dodaje.

Sąd wyznaczył matkę Kurta Cobaina, Wendy O'Connor i jego siostrę Kimberly, na czasowych opiekunów prawnych Frances Bean. Ostateczne rozpatrzenie tej sprawy jest zaplanowana na 10 lutego.

"Frances ma 17 lat i jest bardzo zdecydowaną osobą, jest to decyzja, którą podjęła sama. Niezależnie od sytuacji, Cortney kocha swoją córkę bardziej niż cokolwiek na świecie" - dodaje Keith A. Fink.

Reklama

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Wendy O'Connor zostaje wyznaczona prawnym opiekunem Frances. W 2003 roku sąd w Los Angeles podjął decyzje o odebraniu praw do opieki nad Frances, po tym jak jej matka próbowała się włamać do domu swojego byłego chłopaka.

W styczniu 2005 Love ponownie przywrócono prawo do opieki nad córką, gdy dowiodła przed sądem, że jej życie uległo radykalnej zmianie i nie ma kontaktu z narkotykami.

PAP/pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Courtney Love
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy