Reklama
Reklama

Córka Żmijewskiego zachwyca na ściance. Towarzyszy jej partnerka!

Najstarsze dziecko Artura (56 l.) i Pauliny Żmijewskich (54 l.) pokazało się przed fotoreporterami ze swoją dziewczyną, Shandy Casper. Partnerka Ewy pierwszy raz miała okazję pozować na ściance. Jak wypadła?

Artur Żmijewski dumny ze swoich dzieci

Artur Żmijewski jest znanym aktorem, który żadnej roli się nie boi. I choć zrobił niesamowitą karierę, jest przede wszystkim dumnym ojcem i mężem, który wspiera dzieci. Jak powiedział w wywiadzie z dziennikarzami "Dobrego Tygodnia", nie kryje dumy z pociech. Gdy temat zszedł na najstarszą córkę, chętnie wypowiedział się na temat jej ogromnych marzeń. 

"Jestem z niej bardzo dumny. Całym sercem razem z żoną ją wspieramy. To jej decyzja, jej życie. Wiem, że trudno jest wchodzić w dorosłe życie i realizować swoje marzenia. Trzymam za nią mocno kciuki". 

Reklama

Artur Żmijewski oprócz córki ma także synów: Karola i Wiktora. To kolejno 23- i 21-latkowie, którzy stawiają pierwsze kroki w dorosłym życiu. 

Kim jest córka Artura Żmijewskiego?

Kim jest Ewa Żmijewska (30 l.)? Nie jest znana w Polsce. Uczyła się w Los Angeles College of Music oraz w California Institute of the Arts. Karierę rozpoczęła za oceanem i to właśnie tam poznała estradową partnerkę Shandy Casper. Razem przeprowadziły się do Polski, a nawet wystąpiły w programie o wnętrzach emitowanym w WP. Efektami metamorfozy podzieliły się na... wspólnym Instagramie!  

Dziewczyny nagrywają muzykę i dzielą się szczegółami w social mediach. Ich konto ma nazwę " shandy_and_eva". Ten sam przydomek ("Shandy&Eva") przyjął ich muzyczny duet. 

Ewa Żmijewska o nauce w Los Angeles

"W Los Angeles skończyłam swoje studia muzyczne, więc właściwie kariera muzyczna i takie życie dorosłe zaczęło się tam. Nikt nie potrafił wymówić mojego nazwiska. Nie wiem, czy było łatwiej, czy trudniej, było inaczej po prostu, bo miałam tam białą kartkę. Nikt nic o nas nie wiedział - zdradziła jakiś czas temu w "Dzień Dobry TVN" córka znanego aktora. 

Ewa Żmijewska z partnerką

Dla niektórych może być zaskoczeniem, że Ewa i Shandy to nie tylko zgrany duet muzyczny! Najstarsze dziecko Żmijewskich i piękną wokalistkę łączy namiętne uczucie. Od kilku lat relacja z Shandy Casper nabiera tempa.

W czwartek panie pojawiły się na ściance podczas gali "MocArty RMF Classic". Zapozowały do kilku zdjęć. Ich eleganckie stylizacje od razu przypadły do gustu fotografom, którzy postanowili uchwycić ten pamiątkowy moment.

Czy Shandy wyglądała na zestresowaną? Raczej świetnie odnalazła się w nowej roli! A wy, co sądzicie?

Czytaj też:

Doskonałość roku 2022: Cielecka, Grochowska, Chodakowska i Kupisz w czerni

Zaskakująca metamorfoza Żmijewskiego! Fani przecierają oczy ze zdziwienia

Podwarszawski dom Żmijewskiego opustoszał. Aktor i jego żona zostali sami. Stenka ruszyła z pomocą!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Artur Żmijewski | Ewa Żmijewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy