Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Córka Szapołowskiej kręci film o "kultowej postaci" Zenku Martyniuku

Córka Szapołowskiej długo szukała pomysłu na nowy film. W końcu znalazła. 39-latka nakręci film biograficzny o - jak pisze "Super Express" - "kultowej postaci polskiej estrady" Zenku Martyniuku.

Gwiazdor disco polo to dziś ulubieniec milionów Polaków, którzy kochają podrygiwać w rytm jego przeboju "Przez twe oczy zielone oszalałem".

Reklama

Piosenka ma 108 mln odtworzeń na Youtubie i jeszcze raz tyle pochlebnych komentarzy z gratulacjami.

"No nareszcie piosenka i teledysk na poziomie z ładną i normalną dziewczyną" - piszą zadowoleni internauci, dodając, że "król jest tylko jeden", "Zenek to poeta rzeczywistości" i w ogóle "brawo my".

Fenomenowi Zenka postanowiła przyjrzeć się córka Szapołowskiej i nakręcić film, ku uciesze samego zainteresowanego, który w rozmowie z tabloidem nie kryje, że jest bardzo zadowolony z tego pomysłu.

"Czuję się wyróżniony, że moja historia jest na tyle interesująca, by przenieść ją na ekran" - mówi "Super Expressowi". I tłumaczy, że lubi filmy o artystach. Szczególnie podoba mu się "Skazany na bluesa" o liderze Dżemu.

Sama córka Szapołowskiej wierzy w sukces swojego filmu i podkreśla, że Zenek ma "fantastyczną muzykę, która jest częścią polskiej kultury". Obecnie kończy scenariusz i szuka plenerów, gdzie zrealizuje swój hit.

"Od lat śledzę jego karierę i jestem pełna podziwu dla niego. Myślę, że na takiego bohatera czeka polskie kino" - uważa latorośl Szapołowskiej.

Czekacie?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje