Reklama

Reklama

Reklama

Córka Natalii Kukulskiej bardzo odważnym zdjęciem uczciła Dzień Matki

Anna Dąbrówka w Międzynarodowy Dzień Matki postanowiła opublikować post, w którym zwraca się do... mężów. Jej piękne słowa niosą ze sobą bardzo ważne przesłanie. To aż niewiarygodne, że 16-latka potrafi tak widzieć świat.

Natalia Kukulska jest mamą trójki dzieci 20-letniego Jana, 16-letniej Anny i 4-letniej Laury. Ania ostatnio świętowała swoje 16 urodziny, podczas których wybrała się do Szwecji. Sama sławna mama mówiła o córce, że to młoda osoba ze starą duszą. Okazuje się, że Ania zdecydowanie przerasta rówieśników jeśli chodzi o postrzeganie świata. Jej zdjęcie i przesłanie, które opublikowała w Międzynarodowy Dzień Matki, daje wszystkim do myślenia. 

Mocny wpis córki Natalii Kukulskiej

Nastolatka podzieliła się z internautami fotografią kobiecego brzucha z rozstępami i bliznami,  które często pojawiają się po porodzie. Dodatkowo mocną fotografię opatrzyła bardzo ważnym opisem. Niesie on ze sobą bardzo ważny przekaz. 

Reklama

Anna Dąbrówka kolejny raz udowodniła, że spogląda na świat w dość nietypowy, ale jakże piękny sposób. Jej słowa powinny dać do myślenia zarówno panom, jak i samym kobietom. 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Kukulska | dzieci gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama