Reklama

Reklama

Reklama

Córka Jacka Braciaka i Mai Hirsch wyjeżdża z Polski. „Niech tam sobie hula”

Jacek Braciak i Maja Hirsch są rodzicami Marysi, która niedawno skończyła 19 lat. Jeszcze do niedawna twierdziła, ze chce iść w ślady mamy i zostać aktorką, jednak z czasem wyszło na jaw, że w ogóle nie o to chodziło… Obecnie ma nowy plan na życie.

Jacek Braciak, jak sam stwierdził  w wywiadzie dla „Zwierciadła”, był ojcem trzech córek, jednak to się zmieniło. Jak ujawnił aktor:

Mamą Konrada i Zofii jest pierwsza żona aktora, a z drugą partnerką, Mają Hirsch, Braciak ma córkę Marysię, która skończyła już 19 lat. Związek z Hirsch też zresztą nie przetrwał, jednak pozostali w przyjaznych relacjach. Jak ujawniła aktorka w rozmowie z Jastrząb Post:

Reklama

Kiedy Hirsch zdecydowała się na udział w programie „Przez Atlantyk”, zostawiła córkę pod opieką Braciaka. Jak oceniła po powrocie:

Córka Hirsch i Braciaka chce wyjechać z Polski

Maria Braciak przez pewien czas chciała iść w ślady mamy i zostać aktorką. Jednak, przy bliższym wgłębieniu się w temat, Hirsch odkryła, że wcale nie o aktorstwo chodziło. Jak wyznała w rozmowie z Plejadą:

Od tamtej pory Maria zmieniła zdanie. Teraz już w ogóle  nie wiąże swojej przyszłości z Polską. Chce wyjechać, a rodzice nie mają nic przeciwko temu. Jak wyznaje Hirsch

Zobacz też:

Wpadki na gali Grammy. Które gwiazdy nie popisały się stylizacją?

Rocznica śmierci księcia Filipa. Obchody już się zaczęły

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Braciak | Maria Braciak | Maja Hirsch

Reklama

Reklama

Reklama