Reklama
Reklama

Córka Aidy pokazała zdjęcie mamy z młodości. Wyglądają jak bliźniaczki!

Aida Kosojan-Przybysz jest znana jako jasnowidzka, która dar przepowiadania otrzymała od swojej babci. Jedno jest jeszcze pewne - niedaleko pada jabłko od jabłoni. Duchowa mentorka zawsze podkreśla, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Oto jak wyglądała wróżka Aida, gdy miała 19 lat!

Aida Kosojan-Przybysz pokazała zdjęcie z młodości! Miała na nim 19 lat

Aida Kosojan-Przybysz urodziła się w Gruzji, a swoją nadzwyczajną zdolność jasnowidzenia odziedziczyła po mamie i babci. Dar bowiem był przekazywany wyłącznie w linii żeńskiej. Na dodatek piękna Ormianka jest piosenkarką i kompozytorką utworów dla dzieci, felietonistką, a także prowadzi warsztaty z zakresu samorozwoju. Macie właśnie unikalną okazję zobaczyć zdjęcia z młodości najpopularniejszej jasnowidzki w Polsce! Wszystko pokazała jej córka!

Reklama

Aida i jej córka Ala są jak dwie krople wody!

Fani i wszyscy chętni najnowszych przepowiedni Aidy mogą obserwować jasnowidzkę na Instagramie @aida_kosojan_przybysz_official, gdzie dzieli się wizjami i przemyśleniami także w sferze życia codziennego.

To właśnie na Instagramie możemy też obserwować ciekawostki z życia prywatnego Aidy Kosojan-Przybysz. Jak Ormianka znalazła się w Polsce? Podczas studiów poznała Polaka. Ich miłość i wspólne życie przewidziała już babcia Aidy. Zakochana wizjonerka postanowiła na stałe zamieszkać w Polsce, choć jak tylko może to odwiedza swoje ukochane Batumi.

Wszystko, co najlepsze odziedziczyła po Aidzie córka Ala, która pochwaliła się zdjęciami mamy z młodzieńczych lat na Instagramie! Kręcone włosy, ciemne oczy i szczery uśmiech - Aida potwierdziła, że na zdjęciu miała 19 lat. Musicie to zobaczyć, ponieważ obie wyglądają do siebie podobnie jak dwie krople wody!

Aida Kosojan-Przybysz sprawdza się w nowej roli. Została babcią!

Aida i Ala są ze sobą bardzo zżyte, a na dodatek jasnowidzka została... babcią! Choć wnuczka o imieniu Alicja przyszła na świat w maju 2022 roku, to do dziś Aida nie może nacieszyć się swoją nową rolą. W wywiadach wielokrotnie podkreślała, że jest podekscytowana byciem babcią.

Czy córka również odziedziczyła dar jasnowidzenia po swojej znanej mamie? Tego nie wiadomo, choć przepowiednie Aidy sprawdzały się wielokrotnie, choć nigdy jej słowa nie były wypowiedziane wprost. W 2020 roku wyznała, że będzie to "rok masek" (pandemia), 2022 "rokiem korytarza" (wojna w Ukrainie), a 2023 będzie "rokiem klucza", choć nadal nie wiadomo co ów klucz oznacza.

Zobacz też:

Aida zobaczyła co stanie się w 2023 roku. Jasnowidzka mówi o kluczowym czasie. Co to oznacza?

Wróżka Aida ma dla Polaków ważną radę. Może znacząco zmienić życie...

Wróżka Aida przepowiada, jaki będzie 2023 rok: "Rok klucza" 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy