Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Co łączy Wojewódzkiego i Rozenek?

Jeszcze niedawno Kuba wyśmiewał "Perfekcyjną panią domu" i nic nie zapowiadało wielkiej przyjaźni. Teraz podobno między nimi zaczęło iskrzyć...


Reklama

Kuba Wojewódzki coraz częściej widywany jest w towarzystwie pięknej Małgosi Rozenek. Oficjalnie showman doradza "perfekcyjnej" w sprawach zawodowych.

"Kuba bardzo polubił Gośkę. Często spotykają się na kawę czy obiady. Dzwonią do siebie po kilka razy w tygodniu" - mówi "Party" znajoma Wojewódzkiego.

Gwiazdor podpowiada Rozenek, jak powinna poruszać się w show-biznesie, co mówić, a na jakie pytania raczej nie odpowiadać. W końcu "Król TVN" od lat perfekcyjnie radzi sobie z kreowaniem swojego wizerunku i nawet z największych afer potrafi wyjść obronną ręką.

Kuba nie robi tego oczywiście bezinteresownie. Marzy o tym, aby Gosia zasiadła na kanapie w jego programie. Taki gość skutecznie podniósłby oglądalność show.

"Kuba najwyrażniej chciałby mieć monopol na zwierzenia "Perfekcyjnej Pani Domu" - komentuje pracownik TVN.

Małgosia jednak mocno się wzbrania. Wie, że showman nawet "przyjaciołom" zadaje na wizji niewygodne pytania na tematy osobiste. Wojewódzki nie daje jednak za wygraną. 


Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki | Małgorzata Rozenek | Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje