Reklama

Reklama

Reklama

Co dziś robią Maciej i Paweł z programu "Duże dzieci"? Tego chyba nikt się nie spodziewał...

Maciej i Paweł Królowie byli przed laty gwiazdami programu "Duże dzieci", dedykowanego najmłodszym. Największe mądrale dyskutowały w nim z Wojciechem Mannem na rozmaite tematy. To właśnie bliźniacy najbardziej zapadli widzom w pamięć. Jak wyglądają i co robią dzisiaj?

"Duże dzieci" były programem rozrywkowym na antenie TVP2 dedykowanym najmłodszym, który 16 lat temu robił w Telewizji Polskiej prawdziwą furorę! Przez trzy lata publiczność doczekała się aż 92 odcinków, które pomogły zdobyć dzieciom sporą popularność w Polsce.

Ciekawskie mądrale dyskutowały w nim z Wojciechem Mannem na rozmaite tematy, nawet polityczne! Wyzwanie mieli również zaproszeni do studia dorośli goście, którzy zmagali się z różnymi pytaniami tabu otrzymanymi od maluchów (które wcale nie traktowały ich jak wielkie gwiazdy).

Ulubieńcami widzów była zwłaszcza dwójka blondwłosych bliźniaków: Maciej Król i jego brat Paweł. Przed kamerami czuli się jak ryby w wodzie!

Reklama

Dzisiaj przedszkolaki same są już dorosłe. Jak wyglądają i co u nich słychać?

"Duże dzieci": Co słychać u bliźniaków-bystrzaków?

Z pewnością gospodarzy programów śniadaniowych mocno zaskakuje niski i głęboki głos chłopaków!

Z perspektywy czasu przyznają, że jako dzieci zawsze lubili się wymądrzać, a do programu mają wielki sentyment, jak przyznali na kanapie "Pytania na śniadanie".

Reżyser, który był przyjacielem rodziny Królów, od razu dostrzegł ich talent i błyskotliwość, więc zaprosił chłopców na casting w Kielcach. I tak to się zaczęło.

Maciej i Paweł zgodnie twierdzą, że współpraca z telewizją nauczyła ich, że mają prawo do wypowiedzi. Jako studenci uczestniczyli w kołach naukowych i występowali publicznie. 

Teraz organizują liczne spotkania z ekspertami i nadal wypowiadają się na ważne społecznie tematy.

Maciej i Paweł Królowie z "Dużych dzieci": Co robią dziś?

Telewizyjne mądrale dostały się na Międzyobszarowe Indywidualne Studia Humanistyczne i Społeczne na Uniwersytecie Warszawskim. Teraz mają już 25 lat!

Maciej jest prawnikiem w Polskiej Akcji Humanitarnej, a Paweł wraz z ukochaną z Teheranu aktywnie prowadzi stronę związaną z filologią irańską.

Oboje sporo podróżowali na wschód, co zaowocowało... miłością. Maciej w 2019 roku ożenił się z Iranką, która studiuje reżyserię w Warszawie, jak donosi magazyn "Świat i Ludzie".

Tina doskonale się tutaj odnajduje. Jednak z całej trójki tylko ona rwie się do pracy z kamerą.

Leszek Kumański, reżyser show przyznaje, że debiut na antenie pozwolił przełamać dzieciakom wiele kompleksów i nabrać pewności siebie, co pomoże im w życiu.

Zobacz też:

Richardson daje rady parom na przykładzie swojego związku! Co jest najważniejsze?

Wróżka Aida z przesłaniem na początek wiosny! Tego właśnie potrzebujesz w kwietniu

Doda motywuje fanów. Podała swój przepis na kreatywność

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Duże dzieci | Wojciech Mann

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy