Reklama
Reklama

Ciężarna Serena Williams pozuje nago na okładce "Vanity Fair"

Serena Williams (35 l.) wystąpiła nago na okładce magazynu "Vanity Fair".

Serena Williams (35 l.) wystąpiła nago na okładce magazynu "Vanity Fair".

Popularna tenisistka i jej narzeczony, 34-letni współzałożyciel serwisu Reddit Alexis Ohanian spodziewają się pierwszego dziecka. Będąca w siódmym miesiącu ciąży sportsmenka zdecydowała się na odważną sesję i wywiad dla "Vanity Fair".

Jak mówi, jest bardzo podekscytowana swoim stanem, nie wie jednak, czy uda jej się być dobrą matką. O samej ciąży dowiedziała się tuż przed imprezą producenta bielizny. "To był szok" - przyznaje.

"Szykowałam się do wyjścia. Za namową koleżanki Jessiki Steindorff zrobiłam test i wyszłam. Kiedy wróciłam, Jessica przywitała mnie uśmiechem od ucha do ucha. Zamarłam. Przecież chciałam w tym roku wygrać Wimbledon" - opowiada.

Reklama

Co ciekawe, by się upewnić, że na pewno jest w ciąży, kupiła w hotelowej aptece jeszcze pięć testów ciążowych. Wszystkie miały wynik dodatki. Na turnieju Australian Open grała więc już w ciąży.

W wywiadzie Williams ujawnia także, że na kort planuje wrócić w styczniu 2018 roku. Z kolei ślub z Alexisem odbędzie się jesienią, po narodzinach dziecka.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Serena Williams
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy