Reklama
Reklama

Ciężarna Patrycja Sołtysik zabiera głos ws. męża. To ich spotkało

Andrzej i Patrycja Sołtysik niedługo powitają na świecie swoje drugie dziecko. W najnowszym wywiadzie młodej żony padły szczere słowa o relacji i wyzwaniach, jakie napotkały parę na początku związku oraz w ostatnim czasie. Niewielu o tym wiedziało...

Sołtysikowie oczekują dziecka. Wielu wątpiło w ich relację

Andrzej Sołtysik i jego ukochana Patrycja Sołtysik stanęli na ślubnym kobiercu w 2015 roku. Dla Andrzeja był to trzeci ślub, dlatego nie obyło się bez kontrowersji i plotek na temat szybkiego zakończenia małżeństwa. Jednym z powodów takiego nastawienia ludzi była duża różnica wieku między partnerami.

Szczęśliwie, zakochani już udowodnili, że upływ czasu nie ma wpływu na ich miłość. Powitali na świecie syna - Stanisława, a teraz czekają na kolejną pociechę.

Reklama

Patrycja Sołtysik nie kryje radości. Długo na to czekała

Żona Sołtysika nie kryje radości. Gdy wyjawiła na Instagramie, że czekają na kolejnego potomka, ludzie szybko ruszyli w komentarze, by im gratulować.

"[...] ciężko ubrać odpowiednio w słowa emocje i uczucia, jakie towarzyszą nam od kilku miesięcy. Mieszanka ogromnej radości, miłości, wciąż niedowierzania i lęku, który nie zniknie pewnie do samego porodu. Okazuje się, że dziewięć lat po narodzinach Stasia naszą rodzinkę nareszcie uzupełni najbardziej wyczekiwany, wywalczony i już bardzo kochany przez starszego brata mały człowiek [...]" - pisała małżonka dziennikarza.

Żona Andrzeja Sołtysika szczerze o związku. Nie miała na to parcia

Patrycja Sołtysik niedawno była gościem Świata Gwiazd. Poruszyła tam temat trudności, które ich spotkały.

Okazuje się, że zakochani podczas starań o powiększenie rodziny borykali się z licznymi problemami. Mieli kłopot z zajściem w ciążę i - niestety, nie wszystkie z nich skończyły się szczęśliwie... To dlatego Patrycja apeluje na Instagramie, by media mówiły o kolejnej, nie drugiej ciąży.

Mimo trudności dziś Sołtysik patrzy w przyszłość z optymizmem. Nawet jeśli początki ich związku były trudne, dziś może liczyć na męża, który zawsze wesprze ją ciepłym słowem i serdecznym gestem.

"W trudnym momencie życia Andrzeja się poznaliśmy, takiego zagubienia faktycznie [...], ale okazuje się, że wtedy i on zaczął swoje życie na nowo właśnie też w tej trzeźwości no i my się jakoś gdzieś tu dotarliśmy i tak jak też wiele razy już mówiłam, decyzja o dziecku była jak najbardziej świadomą i wiążącą decyzją w moim, naszym życiu, że nawet później ta decyzja o ślubie była już takim wynikiem tej sytuacji, ale ja też nie miałam takiego parcia, że muszę wziąć ślub, więc tu myślę, że się właśnie dobraliśmy" - opowiadała we wspomnianym wywiadzie.

Czytaj też:

Uczucie połączyło Drzyzgę i Sołtysika w przykrych okolicznościach. Mimo to na końcu chcieli wrócić do początku

Młoda żona Andrzeja Sołtysika przerwała milczenie. Wyjawiła prawdę o przyszłości małżeństwa

Syn Sołtysika pilnie trafił na SOR. I to w ostatniej chwili

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Sołtysik | Andrzej Sołtysik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy