Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ciężarna Meghan Markle bryluje na czerwonym dywanie! Książę Harry nie był zachwycony!

Meghan Markle (38 l.) nie zwalnia tempa, mimo zbliżającego się terminu porodu. Ostatnio pojawiła się z mężem na gali charytatywnej Endeavor Fund Awards w Londynie. Widać, że księżna Sussex czuła się niczym ryba w wodzie na czerwonym dywanie, w przeciwieństwie do jej męża…

Meghan i Harry niedługo zostaną rodzicami, ale najwidoczniej księżna czuje się wyjątkowo dobrze pod koniec ciąży, bo wciąż chętnie bywa na oficjalnych imprezach. Widać, że tęskni za dawnym życiem, gdzie pojawiała się na czerwonym dywanie w roli aktorki.

Reklama

Korzysta więc, kiedy tylko może, z brylowania na takich imprezach, ale już w roli księżnej. Jej mąż jednak traktuje to jako przykry obowiązek i nie jest zbyt zadowolony, gdy musi występować publicznie.

Niedługo jednak Meghan będzie musiała zrobić sobie małą przerwę w oficjalnych wyjściach, bo poświęci się byciu mamą. Dlatego też ostatnio uśmiechnięta pojawiła się na  Endeavor Fund Awards i na tę okazję wybrała odważną czarno-białą kreację ze sporym rozcięciem, które podkreślało jej zgrabne nogi.

Tym zabiegiem kolejny raz złamała nadworną etykietę, co już chyba jest normą w wykonaniu Meghan. Uwagę zwracały także jej niestabilne i wysokie szpilki, które dobrała do stylizacji.

Podczas pozowania do zdjęć i przemowy księżna nie przestawała się uśmiechać i dosłownie nie można było oderwać od niej oczu. Ciekawe, czy jej mąż jest zadowolony z takiego zachowania swojej żony, czy może wolałby, by była nieco skromniejsza. 

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | książę harry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje