Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ciężarna Kasia Tusk poszła głosować z rodzicami! Widać brzuszek!

Niedawno w mediach informacja o ciąży Kasi Tusk (31 l.) wywołała spore poruszenie. Na początku córka Donalda Tuska (61 l.) nie chciała komentować tych doniesień, aż w końcu przyznała, że wraz ze swoim mężem spodziewają się dziecka. Teraz, gdy sama już potwierdziła tę informację, mogła pierwszy raz publicznie pochwalić się brzuszkiem!

Zdjęcia córki polityka w obcisłym, czarnym golfiku zdradziły wszystko. Na początku października 2018 roku, dawno niewidziana Kasia wybrała się na jesienny spacer ze swoim mężem Stanisławem. Pod jej jesienną stylizacją rysował się już mocno zaokrąglony brzuszek! 

Reklama

Na początku nawet nie komentowała tych zdjęć, prędzej zrobił to jej ojciec, który przyjął gratulację z powodu kolejnego wnuka, bądź wnuczki. Kasia nie miała już wówczas wyjścia i we wpisie na swoim profilu w mediach społecznościowych potwierdziła te rewelacje. 

Z okazji wyborów samorządowych, które odbyły się w Polsce w niedzielę 21 października, Kasia razem ze swoim słynnym tatą i mamą Małgorzatą (61 l.) poszła oddać swój głos do jednego z lokali wyborczych w Sopocie. 

Nawet pod luźną, szarą sukienką było widać ciążowe kształty, a przyszła mama nie przestawała się uśmiechać. Widać również, że Donald, który już jest dziadkiem, po prostu pęka z dumy i nie może się doczekać, kiedy będzie mógł wraz z żoną przywitać na świecie kolejnego członka rodziny. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Donald Tusk | Kasia Tusk

Reklama

Reklama

Reklama