Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Chylińska straciła konto na Instagramie!

O "dramacie" Agnieszki Chylińskiej (42 l.) poinformowała Karolina Korwin Piotrowska...

Bez wątpienia social media to dla gwiazd jeden z najważniejszych kanałów promocji i kontaktu z fanami.Nic więc dziwnego, że przejęcie konta przez hakerów to dla nich istny dramat.

W tej nieciekawej sytuacji znalazł się ostatnio Agnieszka Chylińska. Jej oficjalne konto na Instagramie zostało przejęte. 

O sprawie poinformowała Karolina Korwin Piotrowska, która bardzo wokalistce współczuje, porównując usunięcie konta do istnej tragedii.

"Oby udało się odzyskać dostęp do dawnego konta. Kurczę, przechodziłam przez to i w czasach kiedy sociale są tak ważnym kanałem komunikacji, nie tylko w szolbizie, ale w ogóle, kradzenia konta, wielu lat pracy i kontaktu z fanami i mediami, to jest straszny syf. Brak słów" - lamentuje Korwin.

Reklama

"Dziękujemy za każdą miłą wiadomość, komentarz i przede wszystkim- za Waszą aktywność. Cieszymy się, że nasze zniknięcie nie było dla Was obojętne. Szanse na odzyskanie naszego ówczesnego profilu są znikome, ale działamy aktywnie od kilku dni i nie poddamy się tak łatwo. (...) 

Niech to będzie moment przełomowy dla nas wszystkich, zatrzymajmy się na chwilę i trwajmy w refleksji oraz spokoju" - pisze jej management. 

Też tak lamentowaliście, gdy usunęli wam jakieś konto w social mediach?

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Chylińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje