Reklama
Reklama

"Chłopaki do wzięcia": Co stało się z popularnym Andrzejem? Zniknął z radarów po rodzinnej tragedii

"Chłopaki do wzięcia" to popularny reality show, który na przestrzeni lat zgromadził liczne grono fanów. Jednym z najbardziej zapadających w pamięć bohaterów pierwszych sezonów był Andrzej, który zdobył serca widzów. Co jednak słychać u niego dzisiaj?

Andrzej i jego ojciec Stasio byli jednym z najbardziej rozpoznawalnych duetów z programu "Chłopaki do wzięcia". Ich próby znalezienia miłości, szczególnie sceny, kiedy ojciec doradzał synowi, jak postępować z kobietami, zyskały ogromną popularność wśród widzów.

Niestety, smutne wieści dotarły do mediów w 2019 roku — zmarł wtedy pan Stanisław. Od tego czasu po Andrzeju zapanowała cisza, a internauci zaczęli spekulować na temat jego obecnego życia.

Plotki o Andrzeju krążą w internecie. Trafił do szpitala?

Niedawno na Facebookowej grupie fanów programu wybuchła gorąca dyskusja o losach Andrzeja. Internauci podzielili się różnymi doniesieniami — niektórzy utrzymują, że bohater show wyemigrował z Polski.

Reklama

"Andrzej wyjechał za granicę, to wiem na pewno. Gdzie jest, ani czym się zajmuje, nie wiem, ale przy ojcu nauczył się dekarstwa, więc myślę, że tym się zajmuje" - pisze jedna z internautek.

Kolejna przekazała, że spotkała Andrzeja w szpitalu w Węgrowie na Mazowszu. Z relacji wynika, że Andrzej wydaje się być zmęczony, ale ogólnie jest w dobrym stanie zdrowia. Został tam zarejestrowany w towarzystwie kobiety, która przedstawiła się jako jego matka.

Możemy tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać na potwierdzone, wiarygodne informacje o Andrzeju.

"Hadżi" wyznał, że jest w szczęśliwym związku

Wśród bohaterów "Chłopaków do wzięcia" zdarzają się też te szczęśliwe historie. Rafał, znany jako "Hadżi" i aspirujący wokalista disco polo, niedawno wyznał, że jest w szczęśliwym związku. Wraz ze swoją partnerką wziął udział w innym programie Polsatu - "Gry małżeńskie", gdzie w kontrowersyjnym formacie mężczyźni flirtują z innymi kobietami na oczach swoich partnerek.

Przeczytajcie również:

Dramat w "Chłopakach do wzięcia". Ich miłość została brutalnie przerwana przez nagłą śmierć

Arnold Schwarzenegger dziękuje Polsce. Widzowie docenili jego serial

Karina Koch z "Chłopaków do wzięcia" pokazała stare zdjęcie. Fani nie wierzą, że to onapomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Chłopaki do wzięcia
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy