Reklama
Reklama

Cheryl Cole i Liam Payne zostali rodzicami!

​Cheryl Cole (33 l.) i Liam Payne (23 l.) zostali rodzicami! Na świat przyszedł pierwszy synek pary. Chłopiec jeszcze nie otrzymał imienia, ale już zdążył skraść serca nie tylko swoich rodziców.

O Cheryl Cole swego czasu zrobiło się głośno za sprawą jej udziału w talent-show. Rozpisywano się o niej także wtedy, gdy na jaw wyszło, że mąż, słynny piłkarz, Ashley Cole, ją zdradza. Para rozwiodła się, a od tamtego czasu kobieta miała już kilku partnerów. 

W 2014 roku po raz kolejny wyszła za mąż. Jej wybrankiem był Jean-Bernard Fernandez, ale ten związek także nie przetrwał. Rozwiedli się po 18 miesiącach.

Wokalistka nie była długo samotna. Jej serce skradł Liam Payne, piosenkarz "One Direction". Zakochani długo ukrywali, że są razem. Także o tym, że spodziewają się dziecka, poinformowali dopiero w lutym bieżącego roku. Wówczas brzuch Cheryl był już pokaźnych rozmiarów, więc nie pozostało jej nic innego, jak potwierdzić ciążę. 

Reklama

Z kolei teraz na swoim profilu na Instagramie obwieściła światu dobrą nowinę - na świecie jest już jej pociecha!

"W środę 22 marca Liam i ja zostaliśmy rodzicami prześlicznego, zdrowego chłopca, ważącego 3,5 kilograma i wyglądającego jak marzenie. Mimo ze wciąż jeszcze nie ma imienia, to już zdążył skraść kilka serc. Wszyscy jesteśmy niezwykle szczęśliwi i szaleńczo w nim zakochani" - napisała Cole. Jej ukochany dodawał: "To moment, którego nie zapomnę do końca życia" - wyjawił.

Gratulacje!

***
Zobacz więcej materiałów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Cheryl Cole
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy