Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Cara Delevingne wyznaje, że jej seksualność ciągle się zmienia

Cara Delevingne (28 l.) zdecydowała się po raz kolejny poruszyć temat swojej seksualność. Modelka wyznaje, że się ciągle zmienia.

Cara Delevingne jest bez wątpienia jedną z najładniejszych modelek i aktorek w hollywoodzkim show-biznesie. Jakiś czas temu zdecydowała się otwarcie powiedzieć o swojej orientacji seksualnej, podkreślając, że jest osobą biseksualną. Teraz postanowiła wyjawić kolejną rzecz. Jej orientacja seksualna ciągle się zmienia.

Cara Delevingne o orientacji seksualnej

28-letnia modelka opisała to jako "kołysanie wahadłem", ale mówi, że teraz czuje się o wiele bardziej komfortowo ze swoją seksualnością niż kiedykolwiek wcześniej. Cara rozmawiała z Joshem Smithem w odcinku Pride podcastu Make it Regin i powiedziała: 

Reklama

W przeszłości modelka była związana z Paris Jackson, muzykiem St. Vincentem, aktorką Michelle Rodriguez, Jake Bugg i Harry Stylesem.

Czym jest biseksualność i panaseksualność?


Biseksualizm określa się jako pociąg seksualny, który przejawia się zarówno do mężczyzn jak i kobiet. Może także być definiowany jako pociąg do każdej płci. 

Panaseksualizm ma wiele wspólnego z bisekusalizmem. To także pociąg seksualny, który może objawiać się niezależni od płci drugiej osoby. Osoby panseksualne często określają siebie jako "ślepe na płeć". Ich zainteresowanie drugą osobą nie ma związku z płcią, jaką ona się identyfikuje. 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cara Delevigne | seksualność

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje