Reklama
Reklama

Cała rodzina programu "Twoja twarz brzmi znajomo" pogrążona w żałobie. Przekazano smutne wieści

Nie żyje Katarzyna Kwiecień-Kaniewska. Znana kostiumografka, która odpowiadała między innymi za stroje wszystkich uczestników programu "Twoja twarz brzmi znajomo" odeszła po długiej i wyczerpującej chorobie.

Katarzyna Kwiecień-Kaniewska pracowała jako charakteryzatorka, wizażystka, stylistka, projektantka i kostiumografka. Z programem Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo" była związana od samego początku. Odpowiadała za stroje wszystkich uczestników i tancerzy. Jej pomysły i talent wielokrotnie zaskakiwały widzów. 

Cała rodzina "Twoja twarz brzmi znajomo" w żałobie. Przekazano smutne wieści

Wieści o śmierci Kwiecień-Kaniewskiej przekazał producent telewizyjny Piotr Mikołajczak.

 "Katarzyna Kwiecień. R.I.P. Daj jej tam panie Boże wszystko" - napisał na Facebooku.

Kostiumografka od dłuższego czasu walczyła z nowotworem. O swojej chorobie pierwszy raz napisała w sieci pod koniec 2022 roku. 

Reklama

"Ten rok dał mi do wiwatu! Jak nigdy miałam chwile zwątpienia i słabości. Na koniec 2022 okazało się, że jeszcze muszę zawalczyć o najważniejsze. O zdrowie i życie! Ku przestrodze, nie idźcie moją drogą! Dbajcie o siebie i swoje życie, bo macie je tylko jedne. Bycie dobrym dla siebie jest sprawą najważniejszą. Nie odkładajcie niczego na później, bo później może nie nadejść. Badajcie się. To nie przereklamowane" - pisała. 

Jej kostiumy oprócz w "Twoja twarz brzmi znajomo", pojawiały się w takich programach jak: "Dance, dance, dance" i "Jak oni śpiewają". 

Zobacz też:

Nie żyje znany raper. Miał zaledwie 26 lat

Nie żyje wieloletnia partnerka Wojciecha Młynarskiego. Bliscy żegnają Joannę Kossowską

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Polsat | "Twoja twarz brzmi znajomo"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy