Reklama
Reklama

Caitlyn Jenner jest chora? Spędziła święta w szpitalu ze względu na ważną operację!

Caitlyn Jenner poinformowała na Instagramie, że spędziła święta w szpitalu. Celebrytka musiała przejść ważną operację. Jak się teraz czuje?


Caitlyn Jenner jest jedną z rodziców sióstr Jenner. Celebrytka jest transpłciową kobietą, a korekty płci dokonała w 2015 roku. W tym samym roku rozwiodła się z Kris Jenner. W swojej wcześniejszej karierze sportowej odnosiła ogromne sukcesy w dziesięcioboju.

Obecnie celebrytka jest mocno zaangażowana politycznie. Na początku tego roku wystartowała w wyborach stanowych i ubiegała się o fotel gubernatora Kalifornii. Kampania przyniosła marny efekt - w głosowaniu zdobyła zaledwie 1,1% głosów.

Reklama

Caitlyn Jenner spędziła święta w szpitalu!

Celebrytka jest bardzo aktywna na Instagramie. W okresie kampanii wyborczej często publikowała filmy, w którym relacjonowała postępy oraz mówiła o swoich wartościach, z którymi startuje.

Ostatnio Caitlyn Jenner poinformowała o swoim stanie zdrowia. Celebrytka w krótkim filmie powiedziała, że święta spędziła w szpitalu, ze względu na ważną operację. Była gwiazda lekkoatletyki musiała przejść operację na kolano. Obecnie czuje się dobrze i obiecuje, że będzie informować swoich fanów na temat dalszych postępach w leczeniu.

Zobacz też: 

Niezwykły gest Stuhra i jego żony. Przyjęli do domu Syryjkę

"Nasz nowy dom" - Katarzyna Dowbor zdradza kulisy programu

Pierwsze zdjęcie córki Harry'ego i Meghan

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Caitlyn Jenner
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy