Reklama
Reklama

Była żona Wiśniewskiego załamana po jego ślubie

Anna Świątczak (35 l.), żona Wiśniewskiego nr 3, w dniu kolejnego ślubu piosenkarza (40 l.) nie wyglądała ani nie czuła się najlepiej.

"Fakt" donosi, że Świątczak jest załamana ślubem swojego eks z Dominiką Tajner (35 l.). W dniu ceremonii jeden z paparazzich przyłapał ją bez makijażu, w niechlujnym ubraniu i podłym nastroju. W akcie wściekłości była wokalistka Ich Troje pokazała mu środkowy palec.

Czy można jej się jednak dziwić? Z pewnością w tej trudnej chwili zależało jej na spokoju i samotności, choć swego czasu krążyły plotki, że na uroczystość też została zaproszona. Uwadze fotografa nie uszło, że Ania przerobiła sobie tatuaż na łydce. Niegdysiejszy symbol jej miłości do Michała, przedstawiający ją i jego trzymających się za ręce, zastąpiła wielka, przerażająca twarz z czerwoną opaską na oku.

Reklama

Wygląda na to, że mimo iż od rozstania z gwiazdorem minęły dwa lata, wciąż nie może zapomnieć o byłym mężu, choć to ona zostawiła jego, a nie odwrotnie. W oświadczeniu kończącym czteroletnie małżeństwo pisała wtedy: "To ja dziś decyduję o odejściu. Zraniłam Jego i Nasz dom. To ja nawaliłam i biorę na klatę konsekwencje. Być może podejmuję najgorszą decyzję w moim życiu, za którą prawdopodobnie przyjdzie mi słono zapłacić. Być może...".

Sam ślub Wiśniewskiego i Tajner odbył się zgodnie z planem. Wśród ponad 400 gości znalazło się wielu celebrytów, w tym m.in. Nina Terentiew, która świadkowała młodej parze i Marta Grycan, która na uroczystość upiekła tort.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Świątczak | Michał Wiśniewski | ślub | Dominika Tajner
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy