Reklama
Reklama

Była modelka została nową prezenterką TVP Info! Aleksandra Gronowska pnie się po szczeblach kariery

Aleksandra Gronowska, choć swoją przygodę z mediami i show-biznesem zaczynała od konkursów piękności, niedługo dołączy do redakcji... TVP Info! Ambitna dziennikarka od kilku lat związana była z TVP3, jednak dzięki talentowi i wyjątkowej charyzmie, została szybko dostrzeżona i otrzymała upragniony awans. Jak rozwijała się jej kariera?

TVP Info stawia na młodych dziennikarzy

Stacja TVP Info wciąż prężnie się rozwija i od jakiegoś czasu chętnie stawia na nowe twarze i młodych prowadzących. Niedawno do redakcji kanału informacyjnego dołączył Krystian Kukułka, którego widzowie mieli okazję poznać dzięki jego licznym występom w popularnych serialach, takich jak "Barwy Szczęścia","Prawo Agaty", "Tatuśkowie" i "Ślad".

Reklama

Jak z aktora epizodów 32-latek awansował na prezentera serwisów informacyjnych? Okazuje się, że nowa praca nie jest pierwszym spotkaniem Krystiana Kukułki z telewizyjnym studiem. W latach 2017-2018 był jednym z gospodarzy porannego programu "Dzień dobry Polsko", a ostatnio widzowie mieli przyjemność oglądać go na antenie stacji TVP 3 Warszawa.

Teraz jego redakcyjną koleżanką zostanie Aleksandra Gronowska, która znana jest dziś nie tylko jako dziennikarka, ale przede wszystkim jako stała bywalczyni konkursów piękności! Kilka lat temu modelka ubiegała się o tytuł Miss Polonia, a całkiem niedawno chciała sięgnąć po koronę Miss Polski! Choć ostatecznie nie udało jej się zatriumfować, to zajęła bardzo wysokie, piąte miejsce w konkursie wyłaniającym najpiękniejszą Polkę.

Kim jest Aleksandra Gronowska?

Jednak, jak można się domyślić, największą pasją Aleksandry Gronowskiej pozostaje dziennikarstwo. Choć zdolna dziennikarka przygodę z telewizją zaczęła zaledwie trzy lata temu, dziś może cieszyć się już z pierwszego dużego sukcesu - już w najbliższą sobotę poprowadzi swój pierwszy program w TVP Info.

Aleksandra przez kilka lat związana była z regionalnym kanałem Telewizji Polskiej. Materiały 28-latki były już nieraz emitowane także na antenie TVP Info, ale dopiero teraz młoda dziennikarka na stałe dołączy do redakcji popularnej stacji.

Prezenterka studiowała finanse i rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i na Uniwersytecie Warszawskim. Udało jej się także skończyć studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS. Mimo tego nie zamierza osiadać na laurach i planuje niebawem wybrać się na kolejny kierunek.

Widzowie mogli zobaczyć Aleksandrę także podczas "Sylwestra Marzeń" w Zakopanem - była modelka realizowała wtedy materiał zza kulis. A jakie ma plany na przyszłość?

"Moją pasją od dawna jest dziennikarstwo, obecnie pracuję w telewizji. Swoją przyszłość wiążę z mediami, chciałabym poprowadzić autorski program o sztuce" - zdradziła jakiś czas temu w jednym z wywiadów.

Jak widać, z wielką konsekwencją realizuje swoje postanowienia!

Zobacz też:

Iga Świątek prawie uderzona przez kibica na Australian Open. Niezwykłe, co potem zrobiła

Tamara "Macademian Girl" Gonzalez Perea chce 550 złotych za kakao

Fernando Santos: zarobki. Ile zarobi jako trener polskiej reprezentacji?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: TVP SA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy