Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Była Kamila Durczoka spotyka się ze znanym politykiem! Pasują do siebie?!

Julia (29 l.), znana lepiej jako blogerka Fabjulus, do niedawna była dziewczyną Kamila Durczoka (51 l.). Para miała burzliwy związek, rozstawali się i wracali do siebie, by finalnie się pożegnać. Teraz okazuje się, że serce blogerki jest najprawdopodobniej znów zajęte i to nie przez byle kogo!

Do niedawna mogło się wydawać, że Julia i Kamil dadzą sobie kolejną szansę, ale wygląda na to, że ich związek zakończył się na dobre. Internetowa celebrytka po zerwaniu ochoczo wzięła się do porządkowania swoich prywatnych spraw i zaczęła nowy rozdział w swoim życiu. 

Reklama

Ostatnio rozpromieniona poinformowała swoich fanów, że wyjeżdża na chwilę i o dziwo w podróż nie zabrała swojego kilkuletniego syna Maksa. 

Teraz okazuje, że Julia wybrała się do Grecji i to nie sama, a w towarzystwie polityka, byłego europosła PIS-u, Marka Migalskiego (50 l.).

Choć Marek i Julia nie udostępnili ani jednego wspólnego zdjęcia z Santorini, to na ich profilach pojawiły się osobne zdjęcia z tych samych miejsc. 

O ile nie ma wątpliwości co do tego, że europoseł i blogerka spędzają razem urlop, to nie wiadomo co do końca łączy tych dwoje. Jeżeli jest to głębsze uczucie, to z pewnością niedługo się o tym dowiemy! 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Dowiedz się więcej na temat: Fabjulus | Marek Migalski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje