Reklama
Reklama

Była dziewczyna Karolaka i Tede związała się z perkusistą Guns N' Roses. Odwiedzili razem TVP

Polska modelka Magdalena Dziun wyszła za mąż za Franka Ferrera, perkusistę grupy Guns N' Roses. W programie „Wstaje dzień” w TVP Info zdradziła, jak się poznali i jak wygląda ich wspólne życie.

Magda Dziun żona perkusisty Guns N' Roses odwiedziła z mężem Polskę

Magdalena Ciećka Malicka (43 l.), znana pod pseudonimem Dziun, to polska modelka i piosenkarka, która zdecydowała się na karierę w Stanach Zjednoczonych. Kiedyś była dziewczyną Tomasza Karolaka. Cztery lata temu wyjechała z Polski, a w ubiegłym roku została żoną  perkusisty zespołu Guns N’ Roses, Franka Ferrera.

Para właśnie zawitała do Polski. Poza spotkaniami z rodziną i przyjaciółmi byli też gośćmi "Wstaje dzień" w TVP Info.

Reklama

Muzyk Guns N'Roses w TVP

Magda poznała Franka Ferrera dzięki wspólnemu znajomemu. Informacja o związku z rockmanem kubańskiego pochodzenia niestety nie spodobała się jej mamie. Niewiele wiadomo na temat jego miłosnej przeszłości. 56-latek ma też dorosłą córkę, Olivię. Więcej szczegółów wspólnego życia zdradzili w programie "Wstaje dzień" w TVP Info. Modelka i muzyk opowiedzieli, jak wygląda ich wspólne życie i jakie mają plany na najbliższe miesiące.

Muzyk opowiadał, jak bardzo podoba mu się Polska. Zdążył zwiedzić Kraków, który zresztą poznał już podczas jednej z tras koncertowych grupy. Teraz miał okazję lepiej przyjrzeć się miastu jako turysta. Para odwiedziła między innymi Wieliczkę. Muzyk na kanapie TVP podzielił się swoimi wrażeniami. Jest zachwycony także Warszawą, która przypomina mu Nowy Jork. 

Stosunek teściowej do Franka musiał się bardzo zmienić, bo muzyk mówił, że rodzina Magdy bardzo ciepło go przyjmuje w Polsce i pozdrowił wszystkich, głównie mamę modelki.

Ferrer opowiedział też o zbliżającej się europejskiej trasie koncertowej grupy Guns N’ Roses. Wówczas również Magda ma zamiar przyjechać do Europy i wrócić do pracy modelki.

Kim jest Magdalena Dziun?

Magdalena Dziun to polska modelka i piosenkarka (posłuchaj!), która wybrała karierę za wielką wodą. W 2011 roku światło dzienne ujrzał jej debiutancki album "A.M.B.A", wyprodukowany przez Rafała Malickiego.

Swego czasu było naprawdę głośno o tym, że artystka... odbiła Tomasza Karolaka aktorce, Violi Kołakowskiej

Odważna dziewczyna z okładek "Playboya" i "Elle" zawsze miała jednak słabość do muzyków. Spotykała się między innymi z raperem Tede (posłuchaj!) czy Piotrem Banachem, czyli założycielem zespołu Hey (sprawdź!), z którym była przez jedenaście lat.

Zobacz też:

Perkusista Guns N' Roses oświadczył się byłej dziewczynie Tomasza Karolaka!

Harry straci wizę i skończy się jego amerykański sen? Książę trochę przeholował!

Manowska o planach na najbliższe tygodnie: Na horyzoncie już widać miłość!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Dziun | Guns N'Roses | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama