Reklama
Reklama

Bruni i Sarkozy: Będzie rozwód?

Gdy Carla Bruni (44 l.) wychodziła za mąż za prezydenta Francji, czuła się wyróżniona. Teraz, gdy jest z nim w drugiej ciąży, i Sarkozy może trafić do więzienia, załamała się....

Niedawna pierwsza dama Francji była w szoku, gdy policja wkroczyła do jej paryskiej willi i dokonała rewizji. Zwłaszcza że zdarzyło się to tuż po tym, jak dowiedziała się, iż jest w kolejnej ciąży.

Policjanci zjawili się u Bruni z powodu jej męża Nicolasa Sarkozy’ego (57 l.), podejrzewanego o przyjęcie aż sześciu milionów dolarów łapówki od najbogatszej kobiety we Francji, właścicielki imperium kosmetycznego L’Oreal Liliane Bettencourt.

Rzekomo dzięki tym pieniądzom politykowi udało się wygrać wybory w 2007 r. Jeśli okaże się to prawdą, może on trafić do więzienia.

Reklama

To nie koniec złych wieści dla Bruni. Na rynku ukazała się biografia jej byłego kochanka, Micka Jaggera z The Rolling Stones, w której Jerry Hall, była żona muzyka, oskarża ją o rozbicie małżeństwa. W tej sytuacji Bruni postanowiła wyjechać z Paryża na wakacje. Ale nie z mężem, lecz z przyjaciółmi. To z kolei wywołało plotki o kryzysie w jej małżeństwie i... młodym kochanku. 

Twoje Imperium
Dowiedz się więcej na temat: Carla Bruni | Nicolas Sarkozy
Reklama
Reklama
Reklama