Reklama
Reklama

Brodka i Wieczorkowski planowali ślub mimo różnicy wieku. Dlaczego skończyło się rozstaniem?

Związek Moniki Brodki i Jana Wieczorkowskiego był jednym z najbardziej ekscytujących tematów w 2005 roku. Artystka zdobyła ogromną popularność po zwycięstwie w „Idolu” w 2004 roku, natomiast Jan Wieczorkowski był gwiazdą „Klanu”, jednego z najchętniej oglądanych seriali w Polsce w tamtym okresie. Dlaczego miłość pary nie przetrwała?

Aktualnie Monika Brodka nie jest w oficjalnym związku. Natomiast Jan Wieczorkowski od 2007 roku tworzy udaną parę z fotografką Urszulą Kaczmarczyk i doczekał się dwóch synów: Jana i Wincentego. Jednak zanim do tego doszło, aktor stracił głowę dla innej kobiety.

Monika Brodka po wygraniu "Idola" w 2004 roku promowała swój debiutancki minialbum pt. "Mini Album vol.1". Płyta znalazła się na wysokim 2.miejscu na liście OLiS. Najpopularniejszymi utworami był "Ten" i "On". Wśród setek tysięcy fanów, wsłuchanych w melodyjny głos Moniki Brodki znajdował się również Jan Wieczorkowski.

Reklama

Monika Brodka i Jan Wieczorkowski. Ich miłość wybuchnęła za kulisami

Na jednym z koncertów Moniki Brodki pojawił się Jan Wieczorkowski. Po wysłuchaniu wszystkich utworów aktor zdecydował, że uda się za kulisy i osobiście pogratuluje artystce. Udało mu się dostać na backstage i spotkać z Moniką Brodką. Jego gratulacje występu zakończyły się umówieniem na pierwszą randkę, zaprosił artystkę na kawę.

Zgodnie z informacjami publikowanymi przez "Dobry Tydzień", kawa była momentem, w którym Wieczorkowski i Brodka zorientowali się, że łączy ich coś więcej. Wspólnym punktem odniesienia było pochodzenie, oboje wywodzą się z obszarów górskich. Dlatego łatwo znaleźli wspólny język.

Monika Brodka i Jan Wieczorkowski chronili swoje uczucia. Ich związek nie był medialny

Związek Brodki i Wieczorkowskiego od razu wzbudził spore zainteresowanie mediów. Portale plotkarskie podkreślały szczególnie różnicę w wieku kochanków. Dzieliło ich niemal 16 lat. W momencie poznania aktor miał 34 a piosenkarka zaledwie 18 lat.

Ilość plotek wokół ich relacji była szczególnie mnoga. To dlatego, że ani Brodka, ani Wieczorkowski nie komentowali w żaden sposób swojej relacji. Jednak zawody w prześciganiu się w domysłach rozpoczęły się dopiero w chwili ich rozstania, które nastąpiło zaledwie po roku.

Rozstanie Brodki i Wieczorkowskiego. Co było przyczyną?

Pomimo tego, że rozstanie Brodki i Wieczorkowskiego nastąpiło niemal 20 lat temu, to wciąż nie wiadomo, co właściwie było tego przyczyną. Pozostały tylko domysły i domniemania. Powodu upatrywano przede wszystkim w różnicy wieku i związanymi z tym oczekiwaniami od życia.

Zdaniem komentujących, Jan Wieczorkowski chciał założyć rodzinę, wziąć ślub i spłodzić dzieci. Z kolei Monika Brodka, w wieku 18-lat myślała wyłącznie o tym, żeby rozwijać karierę. Niestety, wciąż fani aktora i artystki nie dowiedzieli się z rzetelnego źródła, co rzeczywiście było przyczyną rozstania. Być może kiedyś Monika Brodka i Jan Wieczorkowski wyjaśnią, dlaczego ich miłość nie miała przyszłości.

Czytaj również:

Związek Wieczorkowskiego kwitnie

Monika Brodka wyjawiła, czy chce zostać matką! "Ta presja społeczna mnie potwornie drażni"

Golusieńka Brodka wdzięczy się do aparatu. Pokazała pośladki i wielki tatuaż na lędźwiach


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Brodka | Jan Wieczorkowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy