Reklama
Reklama

Britney Spears tarza się w wodzie bez ubrań! Odsłoniła wszystko na Instagramie!

Britney Spears (40 l.) w listopadzie 2021 roku odzyskała wolność po wielu latach kurateli jej ojca. Piosenkarka może teraz w pełnie sprawować władzę nad swoim życiem. Nie da się ukryć, że gwiazda teraz korzysta z życia. Na swoim Instagramie opublikowała serię zaskakujących zdjęć w pełnym negliżu...

Britney Spears przez wiele lat przeżywała koszmar. Gwiazda była izolowana od życia zewnętrznego, nie mogła sama podejmować decyzji, a jej fundusze zostały zamrożone, bowiem dysponował nimi ojciec. Po wielu latach prób i protestów fanów w listopadzie ubiegłego roku udało jej się wywalczyć wolność.

Droga ta nie była jednak łatwa. Na jaw wyszła wiele niepokojących faktów z jej życia. Pojawiły się nawet plotki, że piosenkarce nie pozwalano zajść w ciążę, że była zmuszana do przyjmowania silnych leków, nie mogła chodzić na randki.

Reklama

Spears nie pozostaje w zbyt przyjaznych relacjach ze swoją rodziną. Jej siostra napisała książkę, którą udało jej się wypromować tylko dzięki sławnemu nazwisku. Jakiś czas temu portal Page Six donosił, że teraz to Britney postanowiła przemówić!

Tabloid donosił bowiem, że wokalistka zawarła umowę na napisanie autobiografii. Ma w niej wyznać skrywane dotąd szczegóły z jej życia i opowiedzieć, co tak naprawdę działo się pod kuratelą jej ojca. Intratną ofertę miało złożyć jej wydawnictwo Simon&Schuster. Kontrakt miał opiewać bowiem na 15 milionów dolarów!

Teraz Britney korzysta jednak z wolności i raczy swoich fanów... nagimi fotkami. To nie pierwszy raz, kiedy gwiazda rozbiera się przed aparatem, ale trzeba przyznać, że tak odważnych kadrów jeszcze nie publikowała!

Gwiazda przebywa właśnie na wakacjach ze swoim ukochanym Samem Asghari. Na zdjęciach zaprezentowała rajską plażę z krystaliczną wodą. Fani w komentarzach byli zachwyceni jej... beztroską!

Zobacz też:

Sean Penn pozostał w Kijowie! "Zademonstrował odwagę, której brakuje wielu osobom"

Elon Musk udziela kosmicznego wsparcia Ukrainie. Starlink już działa

Wojna w Ukrainie. USA ostrzegają przed drugą falą wojsk rosyjskich

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Britney Spears
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy