Reklama
Reklama

Brat księżnej Kate wziął ślub! Pokazał piękną ukochaną!

Brat księżnej Kate w końcu stanął na ślubnym kobiercu! 34-letni James Middleton pochwalił się zdjęciami z uroczystości! Pokazał też piękną żonę!

Księżna Kate (39 l.) ma dwójkę rodzeństwa: 38-letnią siostrę Pippę oraz 34-letniego brata Jamesa. To właśnie mężczyzna jako ostatni z rodziny wziął ślub. Jego wybranką jest śliczna Alizee Thenevet. Para początkowo musiała przełożyć ślub ze względu na panującą pandemię, ale ostatecznie udało im się złożyć przysięgę jeszcze w tym roku! Zobaczcie, jak prezentują się na ślubnych fotografiach!

James Middleton wziął ślub!

Middleton pochwalił się pięknymi zdjęciami ze ślubu na swoim Instagramie. Do wpisu dodał uroczy podpis, w którym wyznaje żonie miłość!

Kim jest wybranka brata księżnej Kate?

Reklama

Żoną Jamesa została 29-letnia Alizee Thenevet. Kobieta pochodzi z Francji i pracuje w sektorze finansowym. Z bratem księżnej połączyła ją miłość do czworonogów, które towarzyszyły parze podczas uroczystości zaślubin!

Jak donoszą zagraniczne media, to właśnie za sprawą psa para się poznała. Do pierwszego spotkania doszło w klubie South Kensington, gdzie mężczyzna przebywał ze swoim pupilem rasy cocker-spaniel i to właśnie czworonożny towarzysz 34-latka wpadł w oko pięknej Alizee! Następnie sprawy potoczyły się bardzo szybko i kobiecie do gustu przypadł również właściciel czworonoga.

Prawda, że romantyczna historia?

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton
Reklama
Reklama
Reklama