Reklama
Reklama

Brat Chrisa Hemswortha wyśmiewa się z jego nóg. Faktycznie widać różnice...

Chris Hemsworth (37 l.) znany z postaci Thora, zdecydowanie może pochwalić się umięśnioną sylwetką. Aktor jednak dbając o swoją muskularną klatę, zapomniał zadbać o... nogi. Komiczną dysproporcję jego ciała wytknął mu na Instagramie jego brat.

Do tego Australijczyka wzdychają miliony fanek. Nic dziwnego, patrząc na urodę aktora. Uwagę przykuwa także jego wysportowana sylwetka. 

Jednak jedna osoba zauważyła, że Hemsworth nie jest tak idealny, jak mogłoby się zdawać. Nienaturalny wygląd aktora wytknął mu nie kto inny, tylko jego starszy brat Luke.

Brat Chrisa Hemswortha wyśmiewa go na Instagramie

Starsze rodzeństwo ma niepisane prawo do wyśmiewania się z młodszego. Z tej zasady skorzystał brat Chrisa Hemswortha, gdy ten opublikował najnowsze zdjęcie na Instagramie. 

Filmowy Thor dodał uroczą fotografię przedstawiającą aktora idącego za rękę z synem. Widać, że pociecha Hemswortha przebrana jest w kostium supermana, a on ma raczej nietęgą minę. W opisie zdjęcia czytamy, że wyraz twarzy aktora spowodowany jest marzeniem jego syna. 

Reklama

Fakt, że syn aktora nie pragnie zostać nordyckim bogiem, to nie jedyne ukłucie jakie otrzymał. Fotografię skomentował starszy brat Chrisa i wytknął mu widoczną dysproporcję pomiędzy jego tułowiem a nogami.

Cóż, nie da się zaprzeczyć, że Hemsworth troszeczkę przesadził z górą, a za mało zadbał o dół...

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Chris Hemsworth | Brat
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy