Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Brad Pitt najbardziej wpływowym

Szwajcarski tenisista Roger Federer, hollywoodzki aktor Brad Pitt i brazylijski pisarz Paulo Coelho pojawili się w tegorocznej edycji "Who's Who" - brytyjskim przewodniku po najbardziej wpływowych ludziach.

Zajmujący pierwsze miejsce w światowym rankingu 28-letni Federer znajduje się wśród najmłodszych, nowo dodanych do 162. edycji "Who's Who". Wśród debiutujących sportowców znalazła się także Claire Taylor, pierwsza kobieta, która trafiła na coroczną listę Wisdena - Five Cricketers of the Year.

Reklama

Ze świata filmowego do "Who's Who" trafili Brad Pitt i Morgan Freeman, a także brytyjska aktorka Anna Friel. Znalazło się również miejsce dla Paula Coelho, autora "Alchemika" - książki, która stała się bestsellerem w 74 krajach.

Świat mody ma mocną reprezentację wśród debiutantów w osobie Christopera Baileya, który stoi za sukcesem marki Burberry.

Edycja "Who's Who" na 2010 rok zawiera ponad 33 tys. nazwisk, które wytypowano na podstawie ankiet. Pozostają one na łamach publikacji aż do swojej śmierci, kiedy to przenosi się ich do "pośmiertnej" - "Who Was Who".

Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy - zestawienie | Brad Pitt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje