Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Bosacka nie żałuje ostrego wpisu o Lewandowskim! "Ja odrzuciłam reklamę za milion"

Katarzyna Bosacka (45 l.) swoim wpisem na temat Roberta Lewandowskiego (28 l.) wywołała prawdziwą burzę w mediach. Na prezentacji jesiennej ramówki TVN zapytaliśmy dziennikarkę o skomentowanie całej sprawy...

Bosacka od kilku lat prowadzi w TVN Style program o pułapkach, jakie zastawiają na nas producenci żywności, promując przy okazji zdrowe produkty.

Ostatnio jednak o dziennikarce zrobiło się głośno głównie za sprawą jej mocnego wpisu na Facebooku, w którym zaatakowała Roberta Lewandowskiego.

Katarzyna uważa, że słynny piłkarz nie powinien angażować się w promowanie niezdrowych produktów, bo w Polsce mamy coraz więcej otyłych dzieci, a on ma na nie niebywały wpływ. 

Niektórzy opowiadali się po stronie Bosackiej i gratulowali jej odwagi i szczerości, a niektórzy bronili Roberta. Jeden z internautów zauważył, że to nie musiała być do końca decyzja piłkarza, bo ów producent od lat współpracuje z FIFĄ.

Co na to sama Bosacka? Na jesiennej ramówce TVN poprosiliśmy ją o komentarz w tej sprawie. Zobaczcie, co nam powiedziała.

Reklama

Dziennikarka nadal potępia piłkarza za udział w reklamie napoju. Jej zdaniem, pieniądze nie są bowiem najważniejsze. 

Sama wielokrotnie odrzucała propozycje reklamy pewnego niezdrowego produktu, choć ponoć proponowano jej aż milion złotych! 

Po czyjej stronie tego sporu jesteście?

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kasia Bosacka | Robert Lewandowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje