Reklama
Reklama

Boberek dawno przestał tak wyglądać. Dziś nie poznalibyście go na ulicy

Czas pędzi nieubłaganie dla nas wszystkich, a wraz z wiekiem zmienia się też nasz wygląd i nic w tym niezwykłego. Czasem jednak wystarczy zmienić jeden charakterystyczny szczegół, by doszło do całkowitej metamorfozy. Tak właśnie było w przypadku Jarosława Boberka. Dziś niejeden fan "Rodziny zastępczej" miałby problem z rozpoznaniem gwiazdora tej produkcji na ulicy.

Jarosław Boberek to uwielbiany przez Polaków aktor dubbingowy i serialowy. Do jego najbardziej rozpoznawalnych ról należy ta z serialu "Rodzina zastępcza", w którym wcielał się w nigdy nienazwanego z imienia i nazwiska policjanta. Nadawana w latach 1999-2009 produkcja zajmuje szczególne miejsce w sercu 60-latka (o czym świadczy jego radość z niedawnego spotkania z dwójką dobrych znajomych z obsady), ale pojawiał się też w dziesiątkach innych popularnych produkcji.

Reklama

Jarosław Boberek: kariera

Na koncie Boberka są występy w tak głośnych tytułach jak "Wiedźmin", "Pod powierzchnią", "Wyjazd integracyjny", "Underdog", "Emigracja XD" czy "Warszawianka". Do uniwersum Andrzeja Sapkowskiego miał zresztą okazję powrócić przy okazji serii popularnych gier wideo, do których podkładał głosy wielu różnych postaci. Dubbing to dziś najważniejsza część dorobku Jarosława Boberka, a to za sprawą takich hitów jak "Shrek", "Madagaskar" czy "Epoka lodowcowa" oraz polskich wersji dźwiękowych adaptacji komiksów Marvela i DC.

60-letni aktor wciąż jest więc niezwykle aktywny zawodowo, a w dodatku pojawia się od czasu do czasu na rozmaitych eventach. Jego dawni fani z czasów "Rodziny zastępczej" oglądające te zdjęcia mogą mieć jednak problemy z rozpoznaniem Boberka. Wystarczyła jedna zmiana, by zaczął wyglądać kompletnie inaczej.

Metamorfoza Jarosława Boberka. Już tak nie wygląda

Jarosław Boberek pojawił się ostatnio publicznie przy okazji 23. Biegu po Nowe Życie organizowanego 23 września w Warszawie. Obecni na miejscu uczestnicy mogli zobaczyć, że popularny aktor przybrał na masie, a jego sylwetka stała się potężniejsza niż przed laty. Oprócz tego na jego twarzy dało się zauważyć wyraźną szczecinę, której wcześniej raczej nie nosił. Największą zmianą względem poprzedniej dekady są jednak długie, srebrzysto-siwe włosy Boberka.

Gdyby dziś gwiazdor miał zagrać w "Wiedźminie", to jak nic nadawałby się do roli jednego ze starszych łowców potworów, np. Vesemira. A wam jak Jarek Boberek podoba się w tej nowej odsłonie? Nadal przypomina dawnego siebie?

Zobacz też:

Jarosław Boberek zostawił żonę dla młodszej o 20 lat aktorki. To nie były plotki

Książę William okropnie obraził żonę brata. Harry mu tego nie wybaczy

[QUIZ]: Najsłynniejsi aktorzy dubbingowi. Wśród nich Jarosław Boberek

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Boberek | Rodzina zastępcza
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy