Reklama
Reklama
Tylko u nas

Blanka Lipińska znowu zakochana? Ucięła temat, ale inni ją wydali

Blanka Lipińska (36 l.) zataja swoje życie prywatne przed mediami. Gwiazda zbyła jedno z pytań zadanych przez naszego dziennikarza, który dowiedział się od informatora, że pisarka od pół roku spotyka się z przystojnym mężczyzną. Kim jest nowy wybranek Lipińskiej?

Blanka Lipińska ukrywa nową miłość?

Nasz dziennikarz miał okazję porozmawiać z Blanką Lipińską podczas gali zorganizowanej przez magazyn Elle Style Award 2022. Zapytał pisarkę o to, jak to jest ukrywać szczęście przed światem. Gwiazda wyglądała na zmieszaną.

Zachowanie gwiazdy może świadczyć o tym, że faktycznie coś ukrywa.

Blanka Lipińska ma nowego chłopaka. Jest lepszy od Barona!

Według naszego informatora Blanka Lipińska znalazła już pocieszenie po Baronie. Pisarka od prawie pół roku spotyka się z pewnym przystojniakiem. Nowy wybranek Blani jest nieziemsko przystojny, do tego ma głowę na karku. Lipińska rzekomo zdobyła go za pomocą swojego charakteru i determinacji w dążeniu do swoich marzeń. Ostatecznie to mężczyzna zaczął starać się o gwiazdę. Ta ponoć nie opierała się jego zalotom, bo sama chciała go spotkać w łóżku. 

Reklama

Jak się okazuje, facetowi Blanki nie przeszkadza nawet fakt, że żyje z nią w ukryciu. W jego biznesie szum medialny mógłby trochę zaszkodzić. Obydwoje świetnie zarabiają, ale ślubu aktualnie nie planują. Mieszkają osobno, bo, lubią swoją przestrzeń i są razem wyjątkowo szczęśliwi.

Życzymy więc Blance spełnienia w miłości.

Zobacz też:

Agustin Egurrola komentuje rozstanie "Cichopków": "Ja jeszcze bym tego nie przekreślał"

Marianna Schreiber zakłada partię polityczną: "Już w 2023 roku widzimy się w Sejmie"

Milena Rostkowska-Galant w "Ninja Warrior Polska"

Ukraina: Nieznane losy około 400 osób z Hostomla

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy