Reklama
Reklama

Blanka Lipińska i Baron chcą zostać rodzicami!

Blanka Lipińska (35 l.) zaskoczyła wszystkich swoim szczerym wyznaniem podczas urodzinowego wywiadu. Okazało się, że gwiazda od niedawna rozmawia z Baronem (36 l.) o powiększeniu rodziny...

Blanka Lipińska i Baron są ze sobą od lutego tego roku. Ich miłość rozkwita w zawrotnym tempie, bo zakochani planują już powiększenie rodziny. Autorce bestsellerów instynkt macierzyński włączył się podczas opieki nad córką Natalii Siwiec. 

"Chcesz mnie zapytać, czy zrobię sobie dziecko z Baronem? Tak zrobię sobie dziecko z Baronem. Rozmawialiśmy nawet o tym ostatnio. Niedawno Baron przysłał mi zdjęcie takiego ślicznego dwulatka z dredami i pomyślałam sobie, że moglibyśmy takiego mieć" - powiedziała nam Blanka. 

Gwiazda doskonale wie, że samo urodzenie dziecka to nic trudnego. Martwi ją coś innego...

"Zrobić sobie dziecko, to jest jedno, ale trzeba jeszcze wychować i tu mogą pojawić się schody. Chociaż jak ostatnio o tym rozmawialiśmy, to stwierdziliśmy, że bylibyśmy bardzo fajnymi rodzicami. Ja bardzo dużo przyglądam się Natalii i Mariuszowi. Moim zdaniem fantastycznie wychowują Mię" - dodała.

Reklama

Podobno Siwiec jak dowiedziała się od Blanki, że planuje powiększyć rodzinę, to od razu zaoferowała jej kompleksowe szkolenie pod tytułem: "jak być szczęśliwym rodzicem i wysypiać się".

Lipińska podczas rozmowy z nami nie szczędziła ciepłych słów swojej serdecznej przyjaciółce. Jej zdaniem Natalia jest idealną matką i zamierza z niej brać przykład w przyszłości.

Czytaj więcej na następnej stronie:

Przyjaźń Siwiec i Lipińskiej trwa od kilku lat. Jednak dopiero niedawno dziewczyny zaczęły spędzać ze sobą praktycznie każdą wolną chwilę. Podczas każdego spotkania Blanka podgląda metody wychowawcza Natalii i jest nimi zachwycona. 

"Dużo przyglądam się Natalii i Mariuszowi i oni tak fantastycznie wychowują Mię. To jest jedyny przykład rodziców dla mnie, gdzie dziecko nie stanowi żadnego problemu. Nie słyszę od nich, że są niewsypani. Oni mają świetny podział obowiązków, że napawa mnie to optymizmem, że da się. Chciałabym abyśmy z Baronem, byli podobnymi rodzicami do nich, bo oni są super" - słyszymy od Blanki. 

Trzymamy kciuki za szybkie powiększenie rodziny Państwa Milwiw-Baron.

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska | baron
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama