Reklama
Reklama

Blanka Lipińska cierpi na dwie poważne choroby, które utrudniają jej życie. "2 dni to była już tylko walka z bólem..."

Blanka Lipińska (37 l.) to autorka trzech bestsellerowych książek, które szerokim echem odbiły się w całym kraju. Sukces powieści szybko uczynił z niej jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiego show-biznesu. W najnowszym podcaście StripTalk Blanka zdradziła naszemu dziennikarzowi szczegóły na temat dwóch ciężkich chorób, z którymi musi radzić sobie każdego dnia!

Blanka Lipińska każdego dnia musi radzić sobie z bólem, który czasem trudno wytrzymać

W pierwszym odcinku nowego podcastu ekipa miała przyjemność gościć Blankę Lipińską, która w długim i szczerym wywiadzie podzieliła się z fanami mnóstwem szczegółów na swój temat. Nie zabrakło też trudnych i bolesnych tematów. Przy okazji rozmowy o lotach klasą biznes nasz pomponikowy dziennikarz, Damian Glinka, zapytał Blankę o jej problemy z kręgosłupem.

"Moje plecy mają się fatalnie. Przepuklina w odcinku lędźwiowym i wybity krążek. Lekarze starają się zrobić tak, żeby nie było operacji." opowiada Blanka, a z jej twarzy po raz pierwszy znika uśmiech. "Kto wygrywa tę walkę?" dopytuje nasz dziennikarz.

Reklama

"Zależy. Ostatnio byliśmy w Poznaniu i siedziałam dosyć dużo, bo  9-10 godzin. Następne 2 dni to była już tylko walka z bólem, więc..." - Blanka zawiesza głos. Problemy z kręgosłupem potrafią przysporzyć mnóstwo bólu, szczególnie tak ciężkie. Nic dziwnego, że nawet wspomnienie tych chwil potrafi wywołać najgorsze emocje. Na szczęście na posterunku był nasz niezawodny dziennikarz, który szybko rozładował atmosferę kolejnym pytaniem. "W jakim najbardziej niespodziewanym momencie złapał Cię ból?"

Po chwili namysłu na twarzy autorki trzech bestsellerów pojawia się charakterystyczny zadziorny uśmieszek. "Niespodziewanym? W trakcie stosunku płciowego! Ale to nie jest niespodziewane, bo jeżeli się ruszasz i jest szansa jakiejś ekwilibrystyki, akrobacji... Więc nie wiem, czy to było niespodziewane" - śmieje się Blanka.

Blanka Lipińska o problemach z oddychaniem

Okazuje się, że to niejedyny kłopot zdrowotny, jaki dolega 37-letniej autorce. Jak zdradziła naszemu dziennikarzowi, ma też problemy z astmą, które towarzyszą jej od dawna. To przewlekła choroba oskrzeli wymagająca stałego zażywania leków, inhalacji i monitorowania swojego stanu zdrowia. Duszności i ból może sprawić nawet najmniejszy wysiłek. Po latach choroby Blanka Lipińska bardzo prosto wyjaśnia, jak czuje się człowiek podczas ataku astmy.

"Człowiek z astmą się dusi. Ja mam astmę alergiczną, jestem potwornie uczulona na kurz i roztocza, więc w różnych miejscach, na przykład tu (w studio u Damiana Glinki -przyp.red.) cały czas mam wrażenie, że mam w gardle włosa, ale to prawdopodobnie przez tego futrzaka" - śmieje się Blanka, gładząc pluszowy stół w naszej redakcji. "Mam inhalator, leki, panią doktor i tyle, jakoś to tam sobie leci." 

Wszystkie gwiazdy, jeden Damian

Strip Talk z gwiazdami — podcast serwisu pomponik.pl, w którym wystąpią największe gwiazdy polskiego show-biznesu. Wszystkie poprowadzi Damian Glinka, reporter pomponika, który od lat z sukcesem przepytuje gwiazdy na czerwonym dywanie.

Zobacz też:

Kochanka Królikowskiego dołożyła do pieca. Nocny skandal z Opozdą to był dopiero początek!

Blanka Lipińska kompromituje Polskę? Jej "hiciory" znowu mają szansę na Złote Maliny

Justyna Steczkowska broni swoje dzieci przed technologią. Tak szczera nigdy nie była [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska
Reklama
Reklama
Reklama