Przejdź na stronę główną Interia.pl

Biedna Melania! To straszne, jak potraktował ją Trump!

Melania Trump zdążyła już się do takiego zachowania przyzwyczaić?

O małżeństwie Donalda Trumpa z Melanią krążą już niemal legendy. Media rozpisują się od kryzysie w ich związku od dłuższego czasu. 

Reklama

W oficjalnych wydarzeniach Pierwsza Dama USA stoi przy mężu i mocno go wspiera, ale czasami da się zauważyć, że unika czułych kontaktów z mężem, który od czasu do czasu lubi pokazać, jak bardzo ją kocha i się o nią troszczy.

Podejście Trumpa do kobiet znane jest chyba wszystkim, dlatego wielu zastanawia się, co tak piękna kobieta robi z kimś takim. Oczywiści większość twierdzi, że chodzi o pieniądze. 

Okazuje się jednak, że Donald niespecjalnie rozpieszcza Melanię i wcale nie zasypuje jej drogimi prezentami. I to nawet w dniu jej urodzin! 

W miniony czwartek prezydent gościł na antenie Fox Channel, gdzie zapewnił, że dzień 26 kwietnia jest dla niego bardzo ważny, a to z powodu urodzin jego małżonki. 

Dziennikarze oczywiście od razu zapytali, co mąż kupił żonie z okazji 48. urodzin. Ten oznajmił jednak, że jest tak zajętą osobą, że nie zawracał sobie głowy jakimiś tam prezentami dla Melanii, dlatego zdążył jej jedynie podarować kartkę z życzeniami! 

"Może i nie dałem jej za wiele. Podarowałem jej piękną kartkę. Byłem zbyt zajęty, żeby szukać prezentów... Kupiłem więc kartkę i kwiatki. Ale podkreślę, że to była naprawdę piękna kartka" - oznajmił. 

Cóż, dobre i to. Mógł przecież zupełnie zapomnieć o jej urodzinach...

Dowiedz się więcej na temat: Melania Trump

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje