Reklama

Reklama

Reklama

Beyonce: Po ciąży schudła 25 kilogramów! Jak?

Beyonce przyznała ostatnio, że w ciąży przytyła prawie 25 kilogramów, które bardzo szybko udało jej się zrzucić. W jednym z magazynów zdradza sekrety tak szybkiego powrotu do formy...

Nadliczbowe kilogramy, które pozostają po porodzie dla wielu kobiet są prawdziwą zmorą. Powrót do dawnej wagi często jest prawie nieosiągalny albo wymaga ogromnych wyrzeczeń. 

Na własnej skórze przekonała się o tym sama Beyonce Knowles, która w czasie ciąży bardzo dużo przytyła. Powrót do dawnej wagi spędzał jej sen z powiek, tym bardziej, że trzy miesiące po narodzinach córeczki Blue Ivy miała zaplanowany pierwszy występ.

Ponieważ jest perfekcjonistką, chciała wyglądać tak, jakby nigdy nie rodziła. I udało jej się, ale łatwo nie było. Gwiazda stwierdziła, że drugi raz nie zdecydowałaby się na poddanie takiemu szybkiemu powrotowi do dawnej wagi, bo zbyt wiele ją ot kosztowało.

Reklama

"Przytyłam 25 kilo w ciąży. Nie miałam zbyt wiele czasu, ay zrzucić tę wagę, bo trzy miesiące po porodzie miałam dać koncert. Nie jestem osobą, która jest naturalnie bardzo szczupła. Cały czas muszę pracować nad utrzymaniem ciała w formie" - wyznała w magazynie "Shape". 

W jej przypadku najlepsze rezultaty przyniósł podobno... taniec. Do tego ćwiczenia cardio, przysiady i rygorystyczna dieta. Piosenkarka jadła jeden wegański posiłek dziennie.

Dr Pomponik zauważa, że niestety nie każda mama może pozwolić sobie na osobistego trenera, specjalnego kucharza i nianię, która zajmie się dzieckiem, aby mama mogła w spokoju poćwiczyć. 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Beyoncé Knowles

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy