Reklama
Reklama

Ben Stiller odwiedził Kijów! Gwiazdor spotkał się z Wołodymyrem Zełenskim

Ben Stiller dołączył do grona hollywoodzkich gwiazd, które postanowiły okazać swoje wsparcie Ukrainie. Gwiazdor w ramach swojej współpracy z ONZ odwiedził polsko-ukraińskie przejście graniczne w Medyce, a później spotkał się z prezydentem Wołodymyrem Zełenskim w Kijowie. O swojej wyprawie do naszych sąsiadów opowiedział za pomocą Twittera.

Ben Stiller odwiedził Kijów! Gwiazdor spotkał się z Wołodymyrem Zełenskim

Ben Stiller to amerykański aktor, który wystąpił w niezliczonej ilości filmów, głównie komedii. Widzowie pamiętają go z takich hitowych tytułów, jak: "Zoolander", "Poznaj moich rodziców" czy "Noc w muzeum".

Choć gwiazdor nie może narzekać na brak zawodowych obowiązków, zdecydował się odwiedzić polsko-ukraińską granicę w charakterze ambasadora dobrej woli ONZ. Artysta później wyruszył do Kijowa, by spotkać się z prezydentem Wolodymyrem Zełenskim. Powodem jego wizyty na wschodzie był Światowy Dzień Uchodźcy obchodzony 20 czerwca. Ben Stiller wraz z Organizacją Narodów Zjednoczonych chciał okazać swoje wsparcie Ukraińcom i przypomnieć swoim fanom, że sytuacja w Ukrainie jest bardzo napięta, a wojna trwa nadal.

Reklama

Aktor podczas spotkania z prezydentem opowiedział o swoich wrażeniach z wizyty w Irpieniu. Wcześniej Stiller pojawił się też we Lwowie.

Zobacz też:

DJ-ka Nina Kraviz pokrętnie się tłumaczy: "Nie rozumiem polityki". Popiera działania Putina?

Karolina Pisarek i Roger Salla poszczycili się bogactwem na weselu. Ich przyjęcie kosztowało milion złotych!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: wojna w Ukrainie | ​Wołodymyr Zełenski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy