Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Beata Tadla: Mój syn nieźle sobie radzi

Beata Tadla (44 l.) jest bardzo dumna ze swojego dorastającego syna. Janek nie tylko przygotowuje się do matury, ale i pracuje. - Wszystko potrafi zrobić - chwali znana mama.

Świetnie pani wygląda? Czy to wpływ miłości? Co panią urzekło w nowym partnerze?

Reklama

Beata Tadla - Postanowiliśmy, że nie będziemy publicznie rozmawiać na temat naszego życia i konsekwentnie się tego trzymam...

A wygląd?

- Nie stosuję "diety" zmieniającej rysy twarzy, tylko taką, która uodparnia mnie od środka. Zdrowe odżywianie, ruch i pozytywne nastawienie do świata jest lekiem na wszystkie choroby.    

I nie choruje pani?

- Wszyscy mają jakieś infekcje, a ja się trzymam, nie pamiętam, kiedy ostatni raz chorowałam. 

Pani syn jest już dorosły. Wyprowadził się z domu?  

- Nie, jeszcze trochę mamusi potrzebuje... Ale już pracuje [uczy języka angielskiego], jest w miarę samodzielny. Chodzi do szkoły i łączy naukę z pracą. Musi sobie tak układać grafik, żeby niczego nie zawalić, bo w tym roku zdaje maturę i musi się do niej przyłożyć. Nieźle sobie chłopak radzi... Syn zawsze dążył do samodzielności i ja go do tego popychałam. Jestem dumna, bo wszystko potrafi zrobić. Wierzę w niego, bo jest mądrym facetem.   

Chce być dziennikarzem jak rodzice, czy pójść w innym kierunku?

- Skłania się raczej ku zawodom, które są związane z odkrywaniem nowych rynków, na przykład na Wschodzie. Interesuje go też socjologia. Jeszcze nie ma sprecyzowanego kierunku studiów. Na maturze będzie zdawał m.in. wiedzę o społeczeństwie, geografię.

Lubi rozmawiać z mamą o życiu?

- Bardzo. Wczoraj, zamiast pójść spać, dyskutowaliśmy o sytuacji w Polsce i za granicą. Dzielimy się spostrzeżeniami, to są szalenie interesujące rozmowy. A dla mnie ciekawe doświadczenie - popatrzeć na świat oczami młodego człowieka, który dopiero zaczyna samodzielne życie...    

Nie chciałaby mieć pani więcej dzieci?

- Zobaczymy, co przyniesie  życie...

Czytaj dalej na następnej stronie...


Na żywo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »