Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Beata Tadla i Jarosław Kret pokłócili się na wizji o pierścionek zaręczynowy! Żenujące!

Beata Tadla (42 l.) i Jarosław Kret (54 l.) odkąd rozstali się w atmosferze skandalu, nie starają się nawet udawać, że między nimi już jest wszystko w porządku. Sytuacja jest o tyle patowa, że nadal muszą razem pracować.

Przebywanie na planie programu "Taniec gwiazdami" podczas trwania którego dziennikarska para rozstała się, to nie wszystko. Na co dzień Beata i Kret są zmuszeni do wspólnych występów podczas pracy w stacji NOWA TV, gdzie oboje są zatrudnieni.

Reklama

Tadla wraz z Markiem Czyżem (50 l.) prowadzi tam program informacyjny "24 Godziny", ale częstym gościem jest tam właśnie Jarosław Kret, który po skończonym serwisie zapowiada pogodę.

To jest właśnie moment, w którym dziennikarka i Czyż muszą uciąć krótką rozmowę z Kretem, by przejść do prognozy pogody. Od momentu rozstania, to jest prawdopodobnie najbardziej nieciekawa chwila w trakcie pracy dla Beaty.

Jednak od pewnego czasu prezenterka zaczęła wykorzystywać ten moment, by zwyczajnie dopiec byłemu ukochanemu. Tym razem sytuacja była naprawdę żenująca i pełna napięcia.

Ostatnim materiałem prezentowanym przez prezenterów była informacja o zaręczynach Joanny Krupy (38 l.) i jej pierścionku wartym 2 miliony złotych. Wówczas to Czyż zapytał pogodynka, czy kupiłby taki pierścionek. Zmieszany pytaniem Jarosław odparł szybko:

"Zaręczynowy? Nie mam tyle".

Dziennikarz postanowił jednak nie odpuszczać i drążył temat:

"No ale gdybyś miał, to byś kupił?" - pytał Marek, a w tym czasie Beata zaczęła ostentacyjnie oglądać swoje dłonie.

To szybko zauważył Kret i niezręcznie starał się zażartować: 

" No jasne... A co ty tak pokazujesz?" - zapytał byłą partnerkę i zdenerwowany chciał wytłumaczyć jej zachowanie sam. - "Ona miała jeden pierścionek, ale jej się rozpadł".

Tadla nie czekała długo z odpowiedzią i wypaliła:

"Wszystko się kiedyś rozpada".

Na to już niestety Jarek nie miał żadnej odpowiedzi i przeszedł do objaśniania pogody.

Jeżeli tak dalej będą wyglądały ich wspólne występy w telewizji, to nie wiadomo jak długo one potrwają. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Beata Tadla | Jarosław Kret

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje